Site Overlay
Meditační seminář Vztahy

Seminář Vztahy? Vztahy!

Všichni je řešíme. Díky nim rosteme. Můžeme v nich žít lásku. Nebo taky bolest. Napomůžeme lásce. Funguje skvěle na všechny druhy vztahů – s životními partnery, se všemi bývalými, s rodiči a dětmi.

Společně absolvujeme tyto meditace:

Meditace na přetnutí pouta: Skvěle funguje na vztahy, které jsou již přežité. Aby nás nestahovaly zpět. Stejně dobře funguje na současné vztahy. Zbavíme se všech nezdravých závislostí a ve vztahu fungujeme jako dvě svobodné bytosti, které chtějí být spolu. Dobrovolně.

Meditace odpuštění: Čím je vztah delší, tím víc bolesti v něm nastřádáme, díky všem situacím, co spolu prožíváme. Proto jsou vztahy s našimi blízkými ty nejzraněnější. Pokud chceme, aby nám ve vztazích bylo dobře, je naším největším přáním odpustit. Ať už byl na vině kdokoliv. Protože mezi sebou nechceme mít nevyřešená témata a staré křivdy.

Meditace na lásku v srdci: Všichni po ní toužíme. Proč se nám jí nedostává? Třeba hledáme nesprávně. Většinou hledáme ve vnějším světě, nikoliv uvnitř. Pak se stáváme závislými na svých mužích. Pak ztrácíme samy sebe. Ve jménu lásky. Když máme otevřené srdce, svůj vlastní pohár plný, pak můžeme sdílet. Sdílet a množit. Spolu. Protože z prázdného nelze rozdávat.

Meditace otvírám se ti s důvěrou: Když druhým nedůvěřujeme, máme tendenci je kontrolovat. To nikoho nebaví. Je to vysilující. Ke druhým navodíme důvěru. Ať jsou naše minulé zkušenosti jakékoliv. Uděláme za nimi tlustou čáru. Důvěru můžeme mít, když komunikujeme od srdce k srdci a strachy necháme stranou. Uleví se nám tolik, že to chceme, byť to od nás vyžaduje určitou dávku odvahy.

Termín a místo: Podle zájmu.