Site Overlay
Kurz meditace na téma Vztahy

Kurz Léčím si vztah s…

Vztahy. Všichni je řešíme. Díky nim rosteme. Můžeme v nich žít lásku, radost, spokojenost. Nebo taky bolest, napětí, soupeření. Napomůžeme lásce a radosti. V meditacích. Funguje skvěle na všechny druhy vztahů – s životními partnery, se všemi bývalými nebo s rodiči a dětmi.

Naše nejbližší vztahy jsou ty nejvíc zraněné. Škoda. Ale vlastně je to zákonité. Zažili jsme toho spolu tolik. V těsném partnerském nebo rodinném soužití. Vše, co jsme polkli, překonali, vytěsnili, jinými slovy nezpracovali, ve vztahu zůstává viset nevyřešené. Příští konflikt na to naváže. Proto se páry a rodiny ve finále hádají o nepodstatných věcech. Asi to sami znáte. Protože rozehrávají celé řetězce minulých událostí. Nakonec to stejně skončí u tchýně, peněz, ty mne nikdy neposloucháš… Dosaďte si sami.

Pokud chceme ve svých nejbližších vztazích zůstat uvolnění, nemuset se ovládat, nebublat agresí, máme tu nejlepší motivaci své vztahy čistit, léčit. Od srdce. Láskou. Odpuštěním. Je jedno, jestli se jedná o vztah s partnerem/partnerkou, rodičem nebo dítětem, kamarádkou či kolegou se kterým dýcháte každý den osm hodin vzduch v jedné kanceláři. Investované úsilí a čas se vám bohatě vrátí a ještě se dozvíte něco o sobě.

Společně absolvujeme tyto meditace:

1. Otevřeme své vlastní srdce lásce. Naše vlastní láska je základ. Jen z plného poháru lze sdílet, rozdávat. Jinak upadáme do závislostních vztahů. A ty nefungují. Potkávám tolik úžasných, schopných, krásných lidí, kteří, když se v meditaci dotkneme srdce, se rozpláčou nebo cítí tíhu na prsou, smutek… Začneme tedy u sebe.

2. Na co jsme se potkali? Sami na sebe nevidíme. Naše vztahy jsou naše zrcadla, vedou nás k sebepoznání. Ve vztazích se zrcadlí naše nevědomé postoje. Tedy to, co o sobě nevíme. Na druhých nás to irituje. Díky nim to poznáme. Schválně, co říká vaše zrcadlo? Mrkneme v meditaci.

3. Vyléčíme vztah láskou a odpustíme si. Láska hory přenáší, že. Ve všech druzích vztahů. Ve vztazích si můžeme porovnávat ega. To se děje většinou, když nemáme dobré sebevědomí, dostatek důvěry a sebedůvěry. Nebo k sobě můžeme být otevření a láskyplní. Vydáme se tím směrem. A začneme tím, že si odpustíme. Od srdce. Ne v hlavě. To nefunguje.

4. Osvobodíme vztah, přetneme pouto. Někdy už ve vztahu nemůžeme dýchat. Cítíme se svázaní, závislí. Pak má smysl vztah osvobodit. A buď máme motivaci spolu dál zůstat nebo ne. Můžeme osvobodit své odrůstající dítě, aby si mohlo jít svou cestou. Přetnout pouto k rodiči, protože jsme už dospělí. Klidně ve čtyřiceti:-) Bývalé partnery necháme minulostí. Paralelní vztahy překročíme, abychom mohli dál. Možností je nekonečně.

Jak kurz funguje:

Zameditujeme spolu. Pokud jste nikdy nemeditovali, nevadí. Naučím vás to. Budu vás provázet vaším vnitřním světem, stačí, když se s důvěrou odevzdáte mému vedení. Kolektivní energie vám pomůže, do meditace vás vtáhne, ani nebudete vědět jak.

Změníte nastavení své mysli. Jednoduše tak, jak vám napoví vaše intuice. Protože vy sami v sobě máte odpovědi na všechny svoje otázky. Nikdo jiný, než vy, nemůžete vědět, co je pro vás správně. Já jsem jen průvodkyní vaším vnitřním vesmírem.

Vaše životní realita se pak sama přeskládá. Protože svůj svět si vytváříme svými myšlenkami. To je kouzlo meditací. V reálných životních situacích se nemusíte snažit, překonávat, ovládat. Z meditace máte odpracováno. Dál to běží samo, automaticky.

Po čase se ohlédnete zpět. Už sami, beze mne. Abyste si uvědomili, v jakých situacích se chováte jinak. Kdy spontánně, bez přemáhání reagujete jinak, než dosud. Protože je to tak přirozené, že byste si možná ani nevšimli:-)

Další informace k průběhu kurzu si můžete přečíst tady.