Site Overlay
Meditační seminář Vztah s mámou

Seminář Léčím si vztah s mámou

Mámy mají na náš život, na naši osobnost zásadní vliv. Jsou naším prvním zdrojem lásky, kontaktu, zpětné vazby. Podle toho, co se nám v mládí dostává nebo nedostává, podle reakcí na naše projevy se formuje naše osobnost a osvojujeme si postupy do života. A pak to žijeme:-)

Vyléčíme a narovnáme si vztah s mámou. Primárně kvůli nám samotným, aby nám v životě bylo dobře. Ve vztahu k našim vlastním dětem, ve vztazích ženy s muži a muži s ženami, nebo až si příště půjdeme říct o zvednutí platu…

Jako bonus si to víc užijeme, až se příště s mámou uvidíme. Víc budeme vnímat to hezké, nejen to bolavé. Protože v běžném životě je to naopak. To je zákonité. Smyslem bolesti je totiž upozornit nás na nevyřešená témata. Naše vlastní. Uvnitř. Podíváme se na ně.

Společně absolvujeme tyto meditace:

Co jsme od mámy dostali od srdce, z lásky: když mámin dar uvidíme, rozproudíme mezi sebou lásku. A víme, na čem můžeme dál stavět.

Co nám máma dala ze strachu, nevědomě: to bývá jeden z největších zdrojů bolesti v našem životě. Přitom o něm nevíme a on nás řídí. Nevědomě.

Přetneme pouto s mámou: aby náš vztah byl svobodný, dospělý. Neznamená to, že si zmizíme z očí, pokud to není smyslem. Ale budeme se k sobě chovat jinak.

Navzájem si odpustíme. Staré šrámy vyčistíme láskou, ta umí hojit všechny rány. A vydá za tisíc slov:-)

Další informace k průběhu semináře si můžete přečíst tady.