Site Overlay
Maditační seminář Životní síla

Kurz Načerpej energii zevnitř ON-LINE od 11/11

Pět on-line meditačních setkání. Pokaždé meditování, povídání & sdílení. Jednou týdně hodinu a půl na Zoomu. Ve středu večer od 19:30 hodin. Začínáme 11/11, naposledy se na dálku setkáme 9/12. Za 1 200 korun.

Budeme hledat vnitřní spokojenost, optimismus a zdroj energie v době, kdy je ve vzduchu spousta strachu a tlaku. Kdy jsou naše životní okolnosti ztížené. Je to příležitost věnovat se sobě, vyrůst. Napojit se na sebe, svůj vnitřní zdroj. Protože největší zdroj energie máme každý v sobě.

Program meditací:

1. Dáme sebe na první místo 11/11. Budeme se ptát: koho ve skutečnosti poslouchám? A pak se v meditaci rozhodneme poslouchat sebe, svoji intuici. Abychom nevědomě neotročili starým mentálním programům. To nás nenaplňuje radostí, ale vyčerpává.

2. Spočineme ve vnitřním tichu 18/11. Nám, západním lidem, pořád jede hlava. Myšlenky vytvářejí náš vnitřní neklid. Zkusíme na chvíli přepnout do stand-by režimu. Zanoříme se hluboko do sebe, do svého vnitřního klidu a spočineme v něm. Je to doslova léčivé.

3. Otevřeme se přijímání 25/11. Zdroje energie jsou nekonečné, jedna forma se proměňuje v druhou. Strach z nedostatku nám nedovoluje tomu uvěřit. Otevřeme se darům hmotné i duchovní sféry. Dovolíme si hojnost, přijímání. Z dostatku pak můžeme tvořit a rozdávat.

4. Zharmonizujeme svůj energetický systém 2/12. Mentální bloky, nezpracovaná témata se nám otiskují do těla, jeho energií. Naučíme se zharmonizovat za pomoci barev, uvolníme bloky, narovnáme se. Meditaci pak můžete zařadit do své každodenní praxe, podobně jako čištění zubů. Je to blahodárné.

5. Odevzdáme se plynutí 9/12. Jsme zvyklí mít svůj život pod kontrolou. To nás stojí spoustu energie. Protože vše, co kontrolujeme, tomu odevzdáváme kousek své energie ve formě pozornosti. Dovolíme si plynout.

Průběh setkání:

Zameditujeme spolu. Pokaždé dáme na úvod meditaci na srdce a lásku v něm a pak jednu k tématu, podle programu. Praxe říká, že i na dálku meditace fungují se stejným výsledkem, jako bychom se viděli osobně. Meditace jsou to nejvíc, co si odnesete. Protože uděláte změny v mysli, abyste byli víc sami sebou, spokojenější, narovnanější.

Budeme si povídat. Abychom porozuměli zákonitostem vnitřního světa. Abychom pochopili, že náš život je o nás, je zrcadlem našich představ. Protože svůj život si vytváříme svými myšlenkami. V okamžiku, kdy to přijmeme, je stav naší mysli to, co nás zajímá nejvíc. Vezmeme tak svůj život do svých rukou.

Zasdílíme výsledky meditace. Je inspirativní slyšet prožitky druhých. Moje interpretace může být nápomocná. Setkáme se ve skupině do deseti lidí, aby měl každý prostor pro sebe. Zkušenost říká, že udržet otevřenost a důvěrnost je ve virtuálním prostředí náročnější než při osobním setkání. Tak si prosím zapněte kamery, ať si vidíme do obličeje a setkání je co nejosobnější.

Termíny a místo konání:

Setkávat se budeme jednou týdně, celkem pětkrát, na hodinu a půl. Ve středu večer od 19:30 do 21:00. Začínáme 11/11, naposledy se na dálku setkáme 9/12.

Spojíme se přes Zoom, pošlu Vám k tomu přesné pokyny. Plus budu poskytovat IT podporu, co moje síly stačí. Pokud by si někdo chtěl dopředu vyzkoušet navázat cvičně spojení, určitě se domluvíme.

Cena a přihlášky:

Cena za pět on-line setkání je 1 200 korun.

Přihlášení je maximálně jednoduché. Stačí mi poslat mail na adresu eva.prokes@gmail.com nebo zavolat na číslo 608 968 725 a uvést jméno, mailovou adresu a telefon pro všechny případy.

Číslo účtu pro platby je 7102481230/5500.

Pokud některý z večerů nebudete mít čas, dostanete ode mne nahrávku meditace mailem.