Site Overlay
Kurz meditace na téma Seberealizace

Videokurz Vezmi život do svých rukou

Klasický videokurz: pošlu vám přihlašovací údaje a sami si ho můžete přehrávat na YouTube. Kdy se vám zlíbí, jak se vám zlíbí, kolikrát se vám zlíbí. V průběhu čtyř týdnů si budete pouštět videa s teorií, meditacemi (ty jsou nejvíc!) a interpretacemi meditací. K tomu ode mne dostanete audionahrávky meditací, abyste si je mohli stáhnout do telefonu a měli je kdykoliv po ruce.

Program meditací:

1. Podíváte se sami na sebe zvenku. Jak jste na tom? Divili byste se, kolik toho o sobě nevíme. Jak to máte se svojí osobností, tím, co vytváříte a zázemím, ze které čerpáte?

2. Uděláte změny. Poté, co jste se na svůj život podívali z odstupu, vezmete svůj život do svých rukou. Uděláte změny v mysli, které se vám časem promítnou do života. Samovolně. Aniž byste se museli snažit.

3. Prozkoumáte své okolí. Vše, co máte kolem sebe – lidi, situace, projekty, místa. Je pro vás příznivé? Máte dost prostoru, pro sebe a svůj růst? Ano? Ne? A nastavíte si to po svém.

4. Naučíte se čerpat energii zevnitř. Často hledáme všude kolem, přitom největší zdroj energie máme v sobě. Ideální pro všechny, kdo jsou čas od času (nebo pořád:-) unavení, bez energie.

Jedno video z kurzu na ukázku – jak meditovat:

Co získáte:

Provedu Vás čtyřmi meditacemi (4 videa, celkem jedna hodina). Řekneme si, jak meditovat. Nahlédneme do nevědomí a uděláme změny v mysli. Abyste byli spokojenější, uvolněnější. Víc sami sebou.

Meditace jsou to nejvíc, co ode mne získáte. Pomáhají tam, kde sami sobě a svému životu sice rozumíte, ale Vaše vnitřní nastavení jsou silnější, než Vy. Pomohou Vám překonat sami sebe. Zdánlivě:-) Ve skutečnosti je to naopak, pomohou Vám stát se sami sebou. Dovolit si to.

Budeme si povídat (6 videí, celkem jedna hodina). O tom, že vše, co se nám v životě děje, vždycky nějak souvisí s námi. Se stavem naší mysli. V okamžiku, kdy si to uvědomíme, máme život ve svých rukách. Pod kontrolou. Jen trochu jinak, než jsme zvyklí:-)

Pomohu Vám s interpretací Vašich meditací (2 videa, celkem dvacet minut). Navedu Vás a pomohu pár příklady. Seminář jsem měla tolikrát, že mám zpětné vazby na rozdávání:-) Vaše intuice doplní ve volných chvílích vše zbývající, co se máte o sobě dozvědět.

Jak objednat:

Kurz ode mne dostanete jako odkaz na zaheslovanou webovou stránku. Po přihlášení si tam budete sami přehrávat videa na YouTube. Kurzem si budete procházet sami. Ideálně po dobu čtyř týdnů. Meditace dostanete i v MP3 formátu, abyste si je mohli nahrát do mobilu a měli je kdykoliv po ruce.

Cena kurzu je 800 korun. Objednat si ho můžete mailem na adrese eva.prokes@gmail.com. Jakmile mi od Vás naskočí platba na účtu číslo 7102481230/5500, posílám odkaz na stránku a heslo. Odkaz v mailu je Vaší vstupní branou do kurzu. Dál už je to jen na Vás:-)

Post scriptum

Kurz má krásnou energii. Obsahuje hodně moudrého. Nádherné meditace. Zkušený YouTuber by řekl, že má vyloženě legrační formu. Budeme si hledět zblízka z očí do očí. Moje první on-line dítě. Přijdou další. Zkušenější:-)

Meditace na ukázku

Pokud jste ještě nikdy nemeditovali nebo pokud byste rádi věděli, jak vedu své meditace, tady je jedna meditace na ukázku: