Site Overlay
Kurz astrologie

Podzimní astrologické semináře

Muži osmého a dvanáctého domu

Volně navážeme na semináře věnované nevědomým domům. Vyložíme si horoskopy osmičkového Leoše Mareše a dvanáctkového Ivana Bartoše. Mediální star a politika. Budeme přemýšlet o jejich motivacích. O tom, co si svým životem řeší. O tom, co nejspíš nemají pod kontrolou. A co o nich s největší pravděpodobností nevíme.

Bezpochyby si na nich odžijeme něco svého. Něco, co s námi uvnitř rezonuje. Přitom si to zpracujeme na bezpečné půdě cizích horoskopů. S vědomím, že vše, co v nás vyvolává emocionální reakce, jsou naše vlastní témata.

Výkladový seminář. Každému horoskopu věnujeme půl dne.

Termín a místo konání semináře:

Sobota 11. prosince 2021 od 9 do 17 hodin v terapeutickém centru Be Balanced na adrese Rybničná 1, Praha 6. Centrum má vlastní parkování a MHD je v dosahu.

Seminář astrologie

Pokyny k seminářům

Materiály:

Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Přihláška a placení:

Cena semináře je 1 800 korun. Spolu se závaznou přihláškou Vás poprosím o zálohu 900 korun. Doplatek mi můžete buď před seminářem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Číslo účtu je 7102481230/5500.

Semináře můžete absolvovat i jako korespondenční. Dostanete horoskopy a audio nahrávky z celého dne. V takovém případě je cena 900 korun.

Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.