Site Overlay
Kurz meditace Hojnost a prosperita

Kurz Hojnost a prosperita od 12/7

Osm on-line meditačních setkání. Pokaždé meditování, povídání & sdílení. Jednou týdně dvě hodiny na Zoomu. V úterý večer od 19:00 hodin. Začínáme 12. července 2022. Za 3 200 korun.

Meditovat budeme i přes léto. On-line spolu můžeme být odkudkoliv. Když budete na dovolené, buď dostanete nahrávky nebo vám lekce předem odečtu.

Budeme se otvírat hojnosti a prosperitě. Aby nám bylo dobře, abychom měli dostatek všeho, co potřebujeme, abychom měli z čeho žít a tvořit. Když chceme něco získat, jsme zvyklí hledat to ve vnějším světě kolem nás a snažit se, usilovat o to, pracovat na tom. My to budeme dělat úplně opačně. Pozornost obrátíme dovnitř, do svého nitra a vše, co máme mít, k sobě necháme přijít. Otevřeme se tomu. Dovolíme si to.

Přitom se toho o sobě spoustu dozvíme. Třeba to, že my nevíme, co je pro nás nejlepší. Ale často po tom toužíme. Pak jsme nespokojení. Budeme se napojovat na vnitřní zdroj. Který je nekonečný. Jako celý svět ducha. Z něj budeme čerpat do našeho hmotného světa. Nabereme z oceánu hojnosti. Naše ego, například potřeba být dobří a schopní, nám v tom často brání. To umí každý, jen si nabrat. Opravdu? Uvolníme své dávání a přijímání. Odstraníme vnitřní bloky v tom, říct si o peníze a pak je na druhé straně s důvěrou vydat. Abychom při vydělávání i utrácení cítili radost. Aby nás při tom vedlo srdce. Naučíme se praktikovat vděčnost. A správně se radovat. To je vtipné, že? Ale správným radováním se sytíme a přitahujeme si ještě víc. Pustíme, co nepotřebujeme. Uděláme místo pro nové. Jako na jaře ve skříních. Abychom měli tak akorát. Protože přebytky čehokoliv jsou jen zbytečnou zátěží. A pak se staneme sami sebou. To je nejvíc naplňující..

Program meditací

1. Jaká je moje hojnost? 12/7

2. Otvírám se podpoře zvenku 19/7

3. Odevzdávám se vyššímu vedení 26/7

4. Nabírám z oceánu hojnosti 2/8

5. Uvolňuji dávání a přijímání 9/8

6. Praktikuji vděčnost 16/8

7. Kolik je pro mne akorát? 23/8

8. V čem spočívá úspěch? 30/8

Průběh setkání

Zameditujeme spolu. Pokaždé dáme na úvod meditaci na spojení se svým nitrem a pak jednu k tématu, podle programu. Praxe říká, že i na dálku meditace fungují se stejným výsledkem, jako bychom se viděli osobně. Meditace jsou to nejvíc, co si odnesete. Protože uděláte změny v mysli, abyste byli víc napojení na sebe a na své srdce a tudíž uvolněnější, radostnější, spokojenější.

Budeme si povídat. Abychom porozuměli zákonitostem vnitřního světa. Abychom pochopili, že svůj život si vytváříme svými myšlenkami a představami. Je naše volba, jestli se řídíme srdcem nebo rozumem, strachem, povinnostmi. V okamžiku, kdy to přijmeme, je stav naší mysli to, co nás zajímá nejvíc. Vezmeme tak svůj život do svých rukou.

Zasdílíme výsledky meditace. Je inspirativní slyšet prožitky druhých. Přináší lepší pochopení vlastní meditace. Moje interpretace bývá nápomocná. Zkušenost říká, že udržet otevřenost a důvěrnost je ve virtuálním prostředí náročnější než při osobním setkání. Tak si prosím zapněte kamery, ať si vidíme do obličeje a setkání je co nejosobnější.

Termíny a místo konání

Setkávat se budeme jednou týdně, celkem osmkrát, na dvě hodiny. V úterý večer od 19:00 do 21:00 hodin. Začínáme 12. července, naposledy se uvidíme 30. srpna 2022.

Spojíme se přes Zoom. Nejjednodušší je stáhnout si aplikaci Zoom předem do svého telefonu nebo počítače. Před schůzkou už jen vložíte ID meetingu a heslo, obojí ode mne dostanete mailem. Případně se můžete přihlásit přes webový prohlížeč. Pokud bude potřeba, poskytnu IT podporu.

Po každém meditování ode mne dostanete nahrávku meditace pro svoji domácí praxi a záznam teorie pro připomenutí. Pokud Vám některý z večerů nevyjde, nemusí Vás to tolik mrzet.

Cena a přihlášky

Cena za osm on-line setkání je 3 200 korun. Číslo účtu pro platby je 7102481230/5500.

Přihlášení je maximálně jednoduché. Stačí mi poslat mail na adresu eva.prokes@gmail.com a uvést jméno, mailovou adresu a číslo telefonu pro všechny případy.

Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Další informace k průběhu kurzu si můžete přečíst tady.

Meditace na ukázku

Pokud jste ještě nikdy nemeditovali nebo pokud byste rádi věděli, jak vedu své meditace, tady je jedna meditace na ukázku: