Přijímám se, jaká (jaký) jsem

Když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější. Znamená to poznat se, brát se takoví, jací jsme a mít se rádi. To všichni víme, že:-) Jak na to?

Sebepřijetí brání všechna kritika, kterou jsme v životě potkali. Vede k tomu, že si nepřipadáme dost dobří takoví, jací jsme. Nebo se dokonce odmítáme. Taky všechny moudře zamýšlené rady, které z nás dělají někoho jiného, než přirozeně jsme.

Cesta zpátky k sobě vede přes napojení se na sebe, na své nitro. Naučit se poslouchat sami sebe, své srdce. Nikoliv mentální programy převzaté do nevědomí. Být spontánně sami sebou.

Pohlédneme sami sobě do očí. Tomu temnému i tomu světlému v nás. Doslova. Budeme si povídat a k tomu pracovat se zrcadlem a pastelkami. Možná jste se ještě nikdy sami sobě do očí tolik nedívali (poznamenala jedna studentka). Nebo ne tímto způsobem.

Smyslem je, aby Váš život byl spokojenější, plynulejší. A hlavně:  aby Váš život byl o Vás, ne o cizích představách:-)

Termín a místo: Úterý 18. června 2019 od 18:30 do 21 hodin v Harmonizačním studiu Osm, na adrese Srbská 2, Praha 6. Nachází se v blízkosti stanice metra Hradčanská.

Cena a přihlášky: Cena semináře je 500 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Obratem si řeknu o platbu 500 korun na můj účet číslo 7102481230/5500.