Cyklus Moje ženské já

Pět půldenních setkání. V ženském kruhu. Meditace a povídání na téma láska, vztahy, ženské sebevědomí. Jednou za měsíc v pátek od 9 do 13 hodin. Od 28. února do 19. června 2020. Za 3 400 korun. Až se setkáme naposledy, budete víc samy sebou, spokojenější, sebevědomější ženy.

Program meditací

1. Základem je být sama v pohodě 28/2
My ženy jsme vztahově orientované. Přitom moc dobře víme, že naše naše vztahy a rodiny jsou nejspokojenější, když je nám samotným dobře. Začneme tedy u sebe. Otevřeme své srdce. Ukonejšíme své vnitřní dítě. Pro sebe. I pro ně.

2. Jak být sama sebou a přitom mít spokojený vztah? 27/3
Hranice. Velké ženské téma. Souvisejí se sebevědomím. Když jsme zdravě sebevědomé, nemáme problém si pustit druhé k tělu, protože víme, že můžeme kdykoliv říct ne. A říkáme ne. Nevyklízíme prostor ani nedominujeme. Máme zdravé vztahy.

3. Moje ženské dary a talenty, základ ženského sebevědomí 24/4
Teprve až budeme znát své ženské dary, až je budeme žít a vážit si jich, ocení je i druzí. Známe je? Vážíme si jich? Je to jen na nás. Jinak budou stále víc uznávané mužské atributy žití, jsou víc viditelné a platem vyčíslitelné.

4. Naučíme se léčit vztahy. To je naše ženské umění 22/5
Proč jsou v současnosti vztahy tak zraněné? A proč jsou nejvíc zraněné právě ty naše nejbližší? Naučíme se poznat, co mezi námi leží. A uvolnit to. Pak si od srdce odpustit. Chceme to, i v těch nejzraněnějších vztazích, kde máme právo být ublížené. Protože se na prvním místě uleví nám samým.

5. Jsem ženou a přitom mám přístup k mužské energii 19/6
My ženy někdy sklouzáváme do mužských energií. Abychom nebyly slabé. Zranitelné. Závislé. Důvodů je spousta. Pak ale vypadáváme ze své ženské role. Pak nemáme dost prostoru pro své nádherné ženství. Naučíme se pracovat se svou vnitřní mužskou energií, pojmenovanou Jungem animus.

Průběh setkání

Naučím Vás meditovat. Ponořit se do hlubin svého nitra, uvidět tam, co potřebujeme a dělat změny. Trvalé. Aby nás neovládaly naše nevědomé mentální programy. Abychom byly spokojenější, uvolněnější. Celkem spolu absolvujeme pět úvodních meditací na lásku a deset meditací k tématu. Nemůžeme se nezměnit.

Budeme si povídat. Pokaždé k tématu, tedy o lásce, vztazích, našich ženských darech, ženské a mužské energii… Krom toho si vysvětlíme princip zrcadlení. Popíšeme si, jak funguje vnitřní muž, mužská energie v nás. Zmíníme se o čakrách. Je toho spousta zajímavého.

K ženským kruhům paří sdílení. Je léčivé, podporující, uklidňující. Inspirativní. Extroverti sdílejí, introverti poslouchají a všem je dobře. Příběhy druhých jsou pro nás poučné. V každém si najdeme něco svého. A obohatíme tím svůj vlastní životní příběh.

Termíny a místo konání

Setkávat se budeme jednou za měsíc v pátek od 9 do 13 hodin. Celkem pětkrát v těchto termínech: 28. února, 27. března, 24. dubna, 22. května a 19. června. Místo upřesním podle počtu přihlášených.

Cena a přihlášky

Cena za pět půldenních setkání je 3 400 korun. Spolu se závaznou přihláškou Vás poprosím o zaslání zálohy ve výši 1 500 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. O doplatek Vás poprosím do poloviny března 2020.

Přihlásit se můžete mailem na adrese eva.prokes@gmail.com nebo telefonicky na čísle 608 968 725. K přihlášení mi stačí Vaše jméno, e-mailová adresa a číslo na mobilní telefon pro všechny případy.

Materiály

Po každém setkání ode mne dostanete mailem nahrávku meditacíteorii sepsanou do skript. Abyste se ke všemu mohly v klidu vrátit. Abyste si mohly samy doma dál pracovat na svých tématech. Aby Vás nemrzelo, když jednou nebudete moct dorazit.