Maroko – Cesta k sobě

Na jaro 2020 chystám pobyt v Maroku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na jedenáct dní od 9. do 19. dubna 2020. Cesta stojí 32 900 korun při deseti účastnících nebo 34 500 při osmi zájemcích. Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Přes den poznáme hezký kus Maroka kolem Marrákeše, ráno nebo večer se budeme scházet na střeše hotelu k meditaci a povídání. Závazné přihlášky mi prosím pošlete do 14. ledna 2020. Cestu pořádám ve spolupráci s CK Blue Banana Travel.

Během jedenácti dnů pestrého programu poznáme kout Maroka kolem Marrákeše. Zažijeme Marrákeš a jeho paláce jako z pohádky tisíce a jedné noci. Bazary a smlouvání. Mátový čaj. Lázně hammam. Z Marrákeše si uděláme výlet do přímořského městečka Essaouira. Na celý den si vyjedeme na trek do hor. A na tři dny se přesuneme do pouště, za berbery, přes pohoří Atlas. Podrobný poznávací program najdete tady.

Devětkrát se sejdeme k meditaci a povídání. Tématem je Cesta k sobě, protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější, přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Na cestě k sobě nás vede naše srdce, z cesty nás odklánějí nevědomé programy naší mysli. Spojíme se s intuicí, hlasem svého srdce, nahlédneme, jak to se sebou máme a uvolníme bloky z nevědomí. Bude to objevné. Podrobný meditační program si můžete přečíst tady.

Energie místa nám pomůže s meditacemi. Osobně se těším na kontrast pulzujícího města, křižovatky arabské a evropské kultury a rozlehlého prostoru pouště. Pokud se chcete na Afriku a poušť naladit už teď, můžete si předem přečíst Alchymistu Paula Coelha nebo Malého prince Antoina de Saint-Exupéryho.

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže Vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus devíti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Pobyt pořádám ve spolupráci s CK Blue Banana Travel. Přihlášky posílejte mně, ať vím, já Vás pak odkážu na cestovní kancelář. Pokud budete mít dotazy k meditačnímu programu, napište mi na eva.prokes@gmail.com, pokud Vás bude zajímat cokoliv kolem organizace zájezdu, ubytování a poznávacího programu, pošlete mail na info@bluebananatravel.cz. Budeme se těšit!