Astrologické semináře

Kontext doby, ve které žijeme

Svoje vlastní horoskopy už jsme prozkoumali ze všech možných úhlů. Je na čase podívat se víc kolem, na energie, které nás obklopují a které – ať chceme nebo ne – žijeme. Energie, které nám přinášejí příležitosti k růstu, uvědomění. Které nás formují.

Pochopit, co přináší doba. Dát si do kontextu situace, které potkáváme v každodenním životě a vidíme ve zprávách. Žijeme v informačně přehlcené době. Mně astrologie pomáhá jednoduše se zorientovat v současném dění. Doufejme, že udělá podobnou službu i Vám.

Jinými slovy, budeme tentokrát studovat situaci na nebi. Planety ve znameních. Časové úseky, které vyznačují. Hlavní aspekty, které mezi sebou svírají. A co nám to přináší.

Pojetí semináře:

Probereme postavení planet od Jupitera dál ve znameních, kde se momentálně nacházejí. Já Vám budu napovídat roky, od kdy do kdy tomu tak je, vy budete brainstormovat významy v každodenním dění i ve světě.
K tomu se zamyslíme nad předchozím a následujícím znamením a i jim budeme přisuzovat významy. Budeme se snažit v tom uvidět kontinuitu. Například: jak souvisí současný Uran v Býku s předchozím Uranem v Beranu?

Najdeme minulé postavení planet ve stejném znamení. U Jupitera to dohlédneme, před dvanácti lety, u Saturna také, před 29 a půl roky. Neptun a Pluto se nachází hluboko v historii. Tyto popisky najdete ve skriptech. Společně je aktualizujeme, podle našich současných znalostí.
Krom toho se budeme věnovat aspektům mezi planetami. Už teď si můžete naciťovat konjunkci Saturn – Pluto, její energie je ve vzduchu. Mrkneme i víc zpátky a dopředu.

Pro koho je seminář určen:

Seminář je vhodný pro všechny spíše pokročilé astrology, kteří už mají praxi s horoskopy narození a mají chuť tyto znalosti zobecnit.

Termín a místo:

Středa 25. září 2019 od 9 do 17 hodin v terapeutickém centru Be Balanced na adrese Rybničná 1, Praha 6. Centrum má vlastní parkování a MHD je v dosahu. V areálu je i restaurace, kam si zajdeme na oběd.

Materiály:

Donesu vytištěné horoskopy dne, kdy se koná seminář. Budou maximálně aktuální:-) K ruce budu mít počítač, abych se mohla svobodně pohybovat časem sem a tam.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého semináře, abyste se v klidu doma mohly ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Přihláška a placení:

Cena semináře je 1 400 korun. Spolu se závaznou přihláškou Vás poprosím o zálohu 700 korun. Doplatek mi můžete buď před seminářem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Číslo účtu je 7102481230/5500.

Přihlášení je maximálně jednoduché. Stačí mi poslat mail na adresu eva.prokes@gmail.com nebo zavolat na číslo 608 968 725. Stačí uvést Vaše jméno, mailovou adresu a telefonní číslo pro všechny případy.

Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.