Večery

shutterstock_127767170

Meditační večery jsou skvělé pro všechny, kdo mají chuť vyhradit si čas pro sebe a pátrat v mysli, kdo opravdu jsme? Co nás naplňuje a sytí radostí? Co nás naopak nutí chovat se sami proti sobě? Budeme procházet svůj život téma za tématem a trošku si v něm vygruntujeme:-) Aby život plynul snadněji a lehčeji. Všemi směry.

Večerní meditační setkání jsou správnou volbou pro ty, komu vyhovuje pravidelnost. Udržet se v tématu, nezapomenout do příště a vstřebávat po menších dávkách. Už jen to, že se v úvodní meditaci jednou týdně naladíme na své srdce a lásku v něm, je obrovský benefit. To je totiž ono zprofanované „musíš se mít rád/a“.

Ve školním roce 2018-19 budou večerní setkání zaměřená na pokročilá témata, jako je intuice, životní síla, dávání a přijímání, životní poslání. Vídat se budeme jednou týdně, v úterý od půl sedmé na hodinu a čtvrt. Letos celkem dvacetkrát za školní rok. Pokaždé dáme úvodní meditaci a lásku a pak jednu meditaci k tématu. Pokud s meditováním začínáte a chcete začít základními tématy, těm se letos budou věnovat celodenní semináře.

shutterstock_362501594

Jak probíhají meditační večery

Pokaždé se přivítáme úvodní meditací, kde se naladíme na lásku v našich srdcích a pak ve skupině na sebe navzájem. Lásky není nikdy dost a konec konců hory přenáší:-) Láska je energie, která má sílu aktivovat vše ostatní. Však také po úvodní meditaci pokaždé atmosféra v sále zjihne.

Následuje teoretické povídání k tématu. Řekneme si souvislosti, abychom nejen dělali změny hluboko v nevědomí, ale aby i rozum chápal, o čem je řeč. Povídat si budeme o principu zrcadlení, o rozdílu mezi intuicí a rozumem, o tvořivosti vedené strachem nebo láskou, o tom, že peníze jsou energie jako každá jiná…

Hlavním bodem programu je meditace. Podrobný popis všech letošních témat připojuji. Meditace většinou trvají kolem patnácti minut. V meditaci děláme hluboké změny v nevědomí. Abychom se nemuseli snažit, ovládat, překonávat a náš život běžel mnohem plynuleji, snadněji a hladčeji než dřív. Protože nás již nebudou ovládat naše témata vytěsněná do nevědomí, ale povede nás intuice cestou, která je pro nás ideální. Navíc, jak se nám bude postupně čistit nevědomí, mnohem snáze k nám v každodenních situacích pronikne jemný hlas intuice.

V meditaci téma načneme, uvedeme v chod, tak, aby přineslo konkrétní změny. Jsem praktický člověk, takže toužím, aby to, co dělám, mělo výsledky:-) Pokud jsou témata košatá (jakože jsou všechna:-), jeden večer nestačí. Proto ode mne po semináři dostanete ještě nahrávku meditace mailem, abyste se k ní podle potřeby mohli kdykoliv vrátit sami doma.

V závěru každého setkání budeme sdílet. Tedy přesněji: extroverti budou sdílet, introverti budou poslouchat, ať je každý spokojený:-) Sdílení je v mnoha ohledech inspirativní. Už jen proto, že poznáte, že to, co každý u sebe vnímáme jako velký, často bolavý problém, má v sobě každý. Jen témata jsou individuální a navzájem se liší. Sdílení je zajímavé i z toho důvodu, že Vás všechny vedu svým hlasem do stejné meditace, ale individuální prožitek je u každého jiný. Od druhých získáte inspiraci.

shutterstock_120267307

Jak funguje společné meditování

Společné meditování má ve srovnání s vlastní prací na sobě své nezpochybnitelné výhody:

Kolektivní energii. Energie skupiny Vás do meditace vtáhne mnohem snáz. Schválně to zkuste pozorovat, že se doma – dokud nejste dostatečně rozmeditovaní – do meditací z nějakého záhadného důvodu dostáváme mnohem hůř než ve skupině:-)

Pravidelnost. Být zapsaný do programu (a mít ho zaplacený předem:-) znamená, že se sobě jednou týdně prostě věnujete. I když máte hodně jiné práce nebo se Vám zrovna nechce. Meditování tak získá ve Vašem životě chtě nechtě prioritu:-)

Mé vedení. V meditacích zúročíte každý odblok, kterým jsem si já sama prošla. Jak si pročišťuji nevědomí – úplně stejným způsobem jako Vy, jen v tom mám pár let náskok – zvyšuji si své vibrace. Z té úrovně Vás pak vedu. Mělo by to být povznášející:-)