Organizační pokyny

shutterstock_82135213

Termín a místo konání

Setkávat se budeme jednou týdně v úterý od 18:30 do 19:45 hodin v centru Prahy. Program tvoří celkem 20 lekcí po hodině a čtvrt. Začínat budeme 25. září 2018, naposledy se uvidíme 5. března 2019. Na ně navazuje 12 pokračovacích lekcí od 12. března do 28. května. Tady je seznam všech témat a jejich termíny.

Meditační večery se budou konat v buddhistickém centru Lotus v samém centru Prahy. Oficiální adresa je Dlouhá 2, Praha 1, ve skutečnosti je to dům na rohu Staroměstského náměstí. Tady jsou další podrobnosti a mapka.

Cena a přihlášky

Cena za prvních 20 setkání je 4 400 korun, pokud by někdo chtěl platit nadvakrát, cena za pololetí je 2 400 korun. Cena následných dvanácti setkání je 2 650 korun. Spolu se závaznou přihláškou Vás poprosím o zaslání zálohy ve výši 1 500 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Doplatek mi můžete dát v hotovosti na semináři nebo také poslat na účet, to je na Vás.

Velmi, velmi preferuji pojmout meditační setkání jako cyklus. Z Vašeho pohledu má systematická práce mnohem větší výsledky. Z mého pohledu budu pracovat se skupinou, která se sdílením dostane do velké hloubky a pospolitosti. Témata jsou navíc často propojená… Pokud se Vám nepodaří na některou meditaci dorazit, dostanete ode mne nahrávku meditace mailem, takže o nic nepřijdete. V rámci volných míst se můžete hlásit i na jednotlivá setkání. Cena za jedno setkání je 300 korun. Jak setkání probíhají, si můžete přečíst tady.

Přihlásit se můžete mailem na adrese eva.prokes@gmail.com nebo telefonicky na čísle 608 968 725. K přihlášení mi stačí Vaše jméno, e-mailová adresa a číslo na mobilní telefon pro všechny případy.

Materiály

Po každém setkání ode mne dostanete mailem nahrávku meditace a teorii sepsanou do skript. Abyste si mohli sami se sebou dál pracovat. Jedna meditace téma načne, s každým dalším opakování se dostáváte víc a víc do hloubky. Navíc, pokud jednou zameškáte, nemusíte litovat, že jste o něco přišli.

Doběh meditací

Pokud je smyslem meditačních večerů dělat změny v mysli, nemohou zůstat bez odezvy:-) Je možné, že se večer budete cítit unavení. Někdy až do morku kostí. Oprávněně, práce na sobě je taky práce. Tak poslechněte své tělo, neplánujte si náročný program, dostatečně pijte a večer si jděte brzy lehnout. Ať má Vaše tělo prostor si na nové nastavení mysli zvyknout. Hmota vždycky následuje ducha trochu se zpožděním.

Prosba na závěr

Moc prosím, abyste chodili včas. Vyrušení z meditace, kdy jsme naladěni na hloubku své mysli, je extrémně nepříjemné. V Rudolfinu, kde se poslouchá vážná hudba a kde jsou umělci naladěni na své nitro, aby ze sebe vydali to nejlepší, také po začátku koncertu nebudete vpuštěni do sálu:-)