Site Overlay
Eva Prokešová - Happy-Mind

On-line

Můj nejhravější, nejcivilnější a nejkomplexnější seminář Vezmi život do svých rukou se překlopil do on-line verze.

Vezmi život do svých rukou, on-line kurz

Podíváte se sami na sebe z odstupu. Jak to máte se svým já, se zázemím, ze kterého čerpáte a s tím, co vytváříte? Uvidíte, kolik toho o sobě nevíte:-) Chcete to tak? Pak uděláte změny.

Stejným způsobem prozkoumáte své okolí: je pro vás příznivé, máte dost prostoru, jsou tam ti správní lidé? Ano? Ne? A změníte to.

Nakonec se naučíte čerpat energii zevnitř. Ideální pro všechny, kdo jsou čas od času (nebo pořád:-) unavení, bez energie.

Co získáte:

Provedu Vás čtyřmi meditacemi (4 videa, celkem jedna hodina). Řekneme si, jak meditovat. Nahlédneme do nevědomí a uděláme změny v mysli. Abyste byli spokojenější, uvolněnější. Víc sami sebou.

Meditace jsou to nejvíc, co ode mne získáte. Pomáhají tam, kde sami sobě a svému životu sice rozumíte, ale Vaše vnitřní nastavení jsou silnější, než Vy. Pomohou Vám překonat sami sebe. Zdánlivě:-) Ve skutečnosti je to naopak, pomohou Vám stát se sami sebou. Dovolit si to.

Pokud si chcete udělat představu o mém meditování, můžete tady. Najdete tam Meditaci na vnitřní klid a meditaci Můj momentální strach, které jsem natočila v době koronavirové karantény.

Budeme si povídat (6 videí, celkem jedna hodina). O tom, že vše, co se nám v životě děje, vždycky nějak souvisí s námi. Se stavem naší mysli. V okamžiku, kdy si to uvědomíme, máme život ve svých rukách. Pod kontrolou. Jen trochu jinak, než jsme zvyklí:-)

Pomohu Vám s interpretací Vašich meditací (2 videa, celkem dvacet minut). Navedu Vás a pomohu pár příklady. Seminář jsem měla tolikrát, že mám zpětné vazby na rozdávání:-) Vaše intuice doplní ve volných chvílích vše zbývající, co se máte o sobě dozvědět.

Meditační seminář seberealizaci

Jak objednat:

Kurz ode mne dostanete jako odkaz na zaheslovanou webovou stránku. Po přihlášení si tam budete sami přehrávat videa na YouTube. Kurzem si budete procházet sami. Ideálně po dobu čtyř týdnů. Meditace dostanete i v MP3 formátu, abyste si je mohli nahrát do mobilu a měli je kdykoliv po ruce.

Cena kurzu je 800 korun. Objednat si ho můžete mailem na adrese eva.prokes@gmail.com. Jakmile mi od Vás naskočí platba na účtu číslo 7102481230/5500, posílám odkaz na stránku a heslo. Odkaz v mailu je Vaší vstupní branou do kurzu. Dál už je to jen na Vás:-)

Post scriptum

Kurz má krásnou energii. Obsahuje hodně moudrého. Nádherné meditace. Zkušený YouTuber by řekl, že má vyloženě legrační formu. Budeme si hledět zblízka z očí do očí. Moje první on-line dítě. Přijdou další. Zkušenější:-)