Site Overlay
Eva Prokešová lektorka Happy-Mind

Pobyty

Představte si to… týden nebo dva jen pro sebe. Poznávání zajímavé krajiny. Poznávání sebe. Sami se sebou. Přitom ve skupině podobně naladěných lidí. Spousta odpočinku. Daleko od každodenní rutiny. Slunce. Moře. Čistá příroda. Skupina duchovně zaměřených lidí, kteří se zajímají o totéž, jako Vy. Meditace, kdy děláme změny hluboko v nevědomí. Příroda nám s nimi pomůže. Aby se nám žilo lehčeji, až se vrátíme zpátky.

Maroko – Cesta k sobě

Meditační pobyt v Maroku

Na září 2022 chystám pobyt v Maroku s meditačním programem Cesta k sobě. Samozřejmě, pokud covidová opatření dovolí. Nicméně zkušenost ze dvou let pandemie říká, že září bývá cestování nakloněno. Cesta je naplánovaná na osm dní od 20. do 27. září 2022 a stojí 34 610 korun (včetně letenky za 9 810 korun). Už teď sbírám přihlášky, v květnu až červnu vás poprosím o zálohy. Další podrobnosti najdete tady.

Kapacita zájezdu je naplněna. Pokud vás meditování různě po světě zajímá, sledujte můj web plus mi na sebe pošlete kontakt na mail eva.prokes@gmail.com. Až budu vypisovat další cestu, dostanete ode mne včas informaci.

Fotostory z minulých pobytů

2016 Bali. 2017 Bali. Jaro 2018 Madeira. Podzim 2018 Japonsko. Tam všude jsme meditovaly, poznávaly, sdílely.

Proč meditační pobyty

meditační pobyty

Někdy je třeba cestovat přes půl světa, abychom našli sami sebe. Už jen to, že jsme daleko od domova, funguje. Vykořeníme se z našich zvyklostí, rozběhnutých témat, každodennosti. Získáme odstup. Kontakt s jinou kulturou a krajinou je také inspirativní. Uvědomíme si, co máme. Většinou si začneme vážit spousty věcí, které jsme do té doby považovali za automatické. Cestováním po zeměkouli se nám přetáčí horoskop. Najednou můžeme žít ještě jiný život, než doma. Tím v krátkém čase nabereme hodně životní zkušenosti. A urychlíme svůj osobní růst.