Site Overlay
Meditační pobyt v Maroku

Maroko – Cesta k sobě

Pobyt v Maroku, plánovaný původně na Velikonoce 2020, přesouvám na rok 2021. Těžko teď odhadnout na kdy přesně. Jen, co budou otevřené hranice a cestování bude bezpečné. Počítám s jedenácti dny pobytu a cenou kolem 33 000 korun. Prozatím zde nechávám původní informace, ať si můžete udělat obrázek.

Na Velikonoce 2020 chystám pobyt v Maroku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na osm dní od 12. do 19. dubna 2020. Cesta stojí 33 650 korun. Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Přes den poznáme hezký kus Maroka kolem Marrákeše, ráno nebo večer se budeme scházet k meditaci a povídání. Cestu pořádám ve spolupráci s CK Zažít Maroko.

Během osmi dnů pestrého programu poznáme kout Maroka kolem Marrákeše. Zažijeme Marrákeš a jeho paláce jako z pohádky tisíce a jedné noci. Bazary a smlouvání. Mátový čaj. Lázně hammam. Z Marrákeše si vyjedeme do pohoří Vysoký Atlas. A čtyři dny strávíme putováním pouští. Podrobný poznávací program najdete tady.

Šestkrát se sejdeme k meditaci a povídání. Tématem je Cesta k sobě, protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější, přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Na cestě k sobě nás vede naše srdce, z cesty nás odklánějí nevědomé programy naší mysli. Bude to objevné. Podrobný meditační program si můžete přečíst tady.

Energie místa nám pomůže s meditacemi. Osobně se těším na kontrast pulzujícího města, křižovatky arabské a evropské kultury a rozlehlého prostoru pouště. Pokud se chcete na Afriku a poušť naladit už teď, můžete si předem přečíst Alchymistu Paula Coelha nebo Malého prince Antoina de Saint-Exupéryho.

Meditační pobyt v Maroku

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže Vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus šesti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Pobyt pořádám ve spolupráci s CK Zažít Maroko. Přihlášky posílejte mně, ať vím, já Vás pak odkážu na cestovní kancelář. Pokud budete mít dotazy k meditačnímu programu, napište mi na eva.prokes@gmail.com, pokud Vás bude zajímat cokoliv kolem organizace zájezdu, ubytování a poznávacího programu, pošlete mail na info@zazitmaroko.cz. Budeme se těšit!