Site Overlay
Meditační pobyt v Maroku

Maroko – Cesta k sobě

Pobyt v Maroku, plánovaný původně na Velikonoce 2020, přesouvám na listopad 2020, pokud situace dovolí. Počítám s jedenácti dny pobytu a cenou kolem 33 000 korun. Podrobnosti bych měla vědět během léta, až bude zřejmé, kdy se opět otevřou hranice pro cesty do zahraničí. Prozatím zde nechávám původní informace, ať si můžete udělat obrázek.

Na Velikonoce 2020 chystám pobyt v Maroku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na osm dní od 12. do 19. dubna 2020. Cesta stojí 33 650 korun. Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Přes den poznáme hezký kus Maroka kolem Marrákeše, ráno nebo večer se budeme scházet k meditaci a povídání. Cestu pořádám ve spolupráci s CK Zažít Maroko.

Během osmi dnů pestrého programu poznáme kout Maroka kolem Marrákeše. Zažijeme Marrákeš a jeho paláce jako z pohádky tisíce a jedné noci. Bazary a smlouvání. Mátový čaj. Lázně hammam. Z Marrákeše si vyjedeme do pohoří Vysoký Atlas. A čtyři dny strávíme putováním pouští. Podrobný poznávací program najdete tady.

Šestkrát se sejdeme k meditaci a povídání. Tématem je Cesta k sobě, protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější, přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Na cestě k sobě nás vede naše srdce, z cesty nás odklánějí nevědomé programy naší mysli. Bude to objevné. Podrobný meditační program si můžete přečíst tady.

Energie místa nám pomůže s meditacemi. Osobně se těším na kontrast pulzujícího města, křižovatky arabské a evropské kultury a rozlehlého prostoru pouště. Pokud se chcete na Afriku a poušť naladit už teď, můžete si předem přečíst Alchymistu Paula Coelha nebo Malého prince Antoina de Saint-Exupéryho.

Meditační pobyt v Maroku

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže Vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus šesti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Pobyt pořádám ve spolupráci s CK Zažít Maroko. Přihlášky posílejte mně, ať vím, já Vás pak odkážu na cestovní kancelář. Pokud budete mít dotazy k meditačnímu programu, napište mi na eva.prokes@gmail.com, pokud Vás bude zajímat cokoliv kolem organizace zájezdu, ubytování a poznávacího programu, pošlete mail na info@zazitmaroko.cz. Budeme se těšit!