Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Chudák princ Harry, kurz astrologie 15/8

Veřejně vypráví svůj příběh. Odkrývá svou bolest, vysvětluje a obhajuje. Vydělává na tom. Předpokládám, že si myslí, že si tím pomůže. Svému obrazu. Pochopení sebe. Dost možná se děje pravý opak a on si tím ubližuje. A podstata, tedy jeho vlastní bolest, se tím nevyřeší. Protože na sebe nevidí. Protože je ve vleku svých vlastních nevědomých témat.

Narodil se se Sluncem v mírné Panně, ale v nesmírně silném a nevědomém osmém domě. A ze všech míst na světě, kam se mohl přestěhovat, se přestěhoval zrovna do slunné Kalifornie (Montecito), kde má Slunce stále v Panně a stále v nevědomém domě, tentokrát dvanáctém.

Stát se sám sebou, najít se, svoji opravdovost, svoji osobnost a seberealizaci pro něj není snadné. Zvednout závoj iluzí a uvidět pravdu nebo něco, co se pravdě alespoň trochu blíží. Nebýt zraněný, ublížený, defenzivní. Ani enfant terrible královské rodiny ani její oběť. Překonat svoje vnitřní nutkání a neutíkat.

Teprve pak mu bude dobře. Teprve pak může žít sebe, své dary a talenty. To, na co se narodil, co bude tvořit a co ho bude sytit radostí.

Dopoledne vyložíme radix prince Harryho v Londýně se Sluncem v osmém domě, odpoledne jeho relokovaný horoskop v Kalifornii se Sluncem ve dvanáctém domě. Soustředíme se přitom na témata nevědomí a snahu je z naší nezaujaté pozice prohlédnout. Budeme z nich hledat cestu ven a naplnění.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Úterý 15. srpna 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 100 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 000 korun nebo rovnou celou platbu 2 100 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Tento seminář můžete mít i korespondenční formou (horoskopy a audionahrávky) za poloviční cenu, tedy 1 000 korun.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie, pokyny k platbě
Chudák princ Harry 15/8