Site Overlay
Sebepoznání Happy-Mind. Meditace, horoskopy, astrologie.

Já a mé vztahy 4/2

Druzí lidé jsou pro nás cenným zdrojem inspirace. Pokud se dokážeme vyvarovat posuzování a jen se otevřeme novým pohledům. V bezpečném prostředí skupiny to jde.

Budeme se na sebe dívat očima druhých. Bude to objevné a zraňující zároveň. Jinak to nejde, pravda je taková. Chce to velký kus osobní odvahy – odhalit se pravdě a na nic si nehrát. Čelit pravdě o sobě. Prohlédnout závoj iluzí.

Skupina veškerá slova nad našimi horoskopy nesmírně zesiluje. Prožitek takového semináře se podobá rodinným konstelacím. Zdánlivě se jen bavíme nad horoskopy, ale na úrovni energie se dějí změny. K lepšímu.

Průběh semináře

Na úvod semináře zlehka mrkneme na horoskop narození ženy, o které celý den bude. Stručně si připomeneme, co jsou její životní témata, jakými vlastnostmi disponuje, kde jí to jde snadno a kde naráží. Protože radix je pro každý další výklad výchozí.

Pak vyložíme její synastrický horoskop se všemi přítomnými. Jak na ně působí? Jak ji vnímají? Věděla to o sobě nebo se dozvěděla něco nového? Opakuje se nějaké téma? Horoskop ženy dne tedy bude zvenku synastrického kolečka.

Poté se ještě podíváme na kompozitní horoskop, opět se všemi přítomnými. Kompozit je výsledek vztahu, nedává nahlédnout, do vzájemných vazeb. Co je potenciál té dané dvojice žen? Co by mohly zažívat? Co jim spolu jde a co naopak nejde?

Semináře budou nejen objevné, pořád jsou samozřejmě astrologické. Na konci školního roku budete bravurně zvládat výklad partnerských horoskopů. Té nejtěžší astrologické disciplíny vzhledem k množství informací, které obsahuje.

Pokyny k semináři

Termín a místo: čtvrtek 4. února 2027 od 9 do 17 hodin v sálu Oliva, na adrese na adrese Klimentská 50, Praha 1. Tady najdete podrobné pokyny k dopravě.

Přihlášky a placení:
Cena semináře je 2 700 korun. Spolu se závaznou přihláškou vás poprosím o zálohu 1 300 korun nebo rovnou celou částku 2 700 korun. Číslo účtu je 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.
Doplatek mi můžete buď před seminářem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě.
Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, oproti záloze vám pošlu nahrávky ze semináře. To je myslím oboustranně fér.
Týden před seminářem vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Materiály:
Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.
Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie Já a moje vztahy, pokyny k platbě
Já a mé vztahy 4/2