Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Jordánsku

Cesta k sobě – Pobyt v Jordánsku 03/2023

Na březen 2023 chystám pobyt v Jordánsku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na osm dní od 9. do 16. března 2023, od čtvrtka do čtvrtka. Cesta stojí 35 900 korun plus letenka cca 7 500 korun (cena letenky se může v průběhu času měnit). Poletíme přímým letem se společností Ryanair, za čtyři hodiny jsme z Prahy v Jordánsku. O přihlášky vás poprosím do 1. února 2023.

Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Přes den budeme cestovat Jordánskem, navštívíme skalní komplex Petra, užijeme si Mrtvé i Rudé moře, pobydeme v poušti Wadi Rum… Ráno nebo večer se budeme scházet k meditaci a povídání. Cestu pořádám ve spolupráci s agenturou Hello Jordánsko, která se na Jordánsko se specializuje a má bohaté zkušenosti v místě.

Během osmi dnů poznáme nejzajímavější místa Jordánska. Skalní město Petra. Poušť a její nekonečný prostor. Mrtvé moře a jeho extrémně slanou vodu. Rudé moře s jeho bohatým podvodním životem. Řecko-římské město Jerash a jeho tisíc sloupů. Hlavní město Ammán, kde žije polovina obyvatel Jordánska. Další podrobnosti k poznávacímu pobytu tady.

Šestkrát se sejdeme k meditaci a povídání. Tématem je Cesta k sobě, protože když jsme sami sebou, jsme sami nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Na cestě k sobě nás vede naše srdce, z cesty nás odklánějí nevědomé programy naší mysli. Bude to objevné. Další podrobnosti k meditačnímu pobytu tady.

Energie místa nám pomůže s meditacemi. Osobně se nejvíc těším na rozlehlost pouště a její prostor. Léčivé účinky Mrtvého moře. Pohodu u Rudého moře. Čisté energie málo osídlených míst.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Jordánsku

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus šesti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Pobyt pořádám ve spolupráci s cestovní agenturou Hello Jordánsko. Přihlášky posílejte mně, ať vím, já Vás pak odkážu na cestovní kancelář. Pokud budete mít dotazy k celkové organizaci a meditačnímu programu, napište mi na eva.prokes@gmail.com. Pokud Vás bude zajímat cokoliv kolem poznávacího zájezdu, ubytování a přihlášek, pošlete mail Kateřině Opavové na opavova@hellojordansko.cz. Budeme se těšit!