Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Klientský výklad horoskopu, kurz astrologie 16/8

Vidět v horoskopu pravdu a servírovat ji klientům tak, aby jim pomohla, není totéž. Dobří astrologové tedy nevládnou jen uměním číst horoskop, ale také empatií, čtením druhých, mají psychologické vlohy. A to lze, stejně jako vykládání horoskopů, získat jen praxí.

Budeme si hrát na klienty a astrology. Hrát. O nic nepůjde, cvičíme si to, aby nám to pak šlo. Zkušenost z minulých seminářů říká, že je to najednou takové nějaké vážnější. Jiné, než když si horoskopy vykládáme mezi sebou.

Tomu se vystavíme. Odpovědnosti za to, jaký vliv máme na druhé. I nové dovednosti. Horoskopy vykládáme roky, klientské vedení konzultací procvičené nemáme.

Každý mi předem pošlete horoskop někoho, koho dobře znáte, kvůli zpětné vazbě. Na semináři pak budete vykládat libovolné místo toho horoskopu. S pochopením, návodně, nápomocně. Někdo z publika vám bude hrát toho klienta. To je ta lehčí varianta, opačně by to bylo náročnější. Vykládat cizí, neznámý horoskop. To si necháme na jindy.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Středa 16. srpna 2022 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 100 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 000 korun nebo rovnou celou platbu 2 100 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý prostor pro výklad svého vlastního horoskopu. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Kurz astrologie, pokyny k platbě
Klientský výklad horoskopu 16/8