Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. AStrologie.

Kde nám štěstí přeje a jak v tom rosteme, kurz astrologie 2/3

V životě jsou období, kdy máme prostě štěstí. Příslovečnou kliku. Bez velkého snažení. Otvírají se příležitosti. Věci se dějí prakticky samy. Jsou tu pro nás. Učí nás to lehkosti. Víře. Pozitivnímu nastavení. Sami se stáváme štědrými a velkorysými. Protože rozdávat z dostatku je snadné. Získáváme prostor pro rozšiřování obzorů cestováním, studiem, filozofováním. Tedy nadstavbové činnosti. To nás obohacuje.

Pak jsou období, kdy na svou šťastnou hvězdu spoléhat nemůžeme. Učíme se jaké to je, když nám není přáno. Často proto, abychom si uvědomili, že tady nám to jindy jde hladce. Však to známe: teprve až když něco ztratíme, zjistíme, jak moc nám to chybí. A začneme si toho vážit. Jinak si to vůbec neuvědomujeme. Považujeme to za automatické.

Zamyslíme se také, jak velké štěstí v životě máme mít. To máme každý jinak a jen na nás, jak se s tím popasujeme. Můžeme s tím nesouhlasit, naše volba. Nic se tím reálně nezmění, jen sami sobě přivodíme nespokojenost a plýtváme drahocennou energii. Nebo to vezmeme, jak to je. Přijetí nás vždycky vede k sobě a na naši životní cestu. Také budeme zkoumat, v jaké životní oblasti je nám přáno. Je tolik možností.

Jsou lidé, kteří nevěří svému štěstí. My chceme jít svému štěstí naproti. Tak si to přečteme z našich horoskopů.

Průběh semináře: Budeme sledovat tranzity pomalých planet na Jupiter v poměrně dlouhém horizontu, je reálné, že pokryjeme velký kus našich životů. Ve svých úvahách se dotkneme i radixového postavení Jupiteru. Každý bude mít dvacet minut individuálního času jen pro sebe a svůj horoskop. Sdílená zkušenost ve skupině je inspirativní a obohacující. Teorie bude jen minimálně.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Čtvrtek 2. března 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 1 900 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 900 korun nebo rovnou celou platbu 1 900 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie: Jupiter
Seminář Jupiter 2/3