Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Lunární Uzly – střelka kompasu v horoskopu, kurz astrologie 11/5

Tak často v životě nevíme kudy kam. Hledáme naplnění. Ano, horoskop je o syntéze. Ale nad tím vším ční jeden zřetelný a mimořádně užitečný ukazatel – Lunární Uzly. Střelka kompasu v horoskopu. Ukazují nám odkud jdeme a kam.

Říkají, co už umíme, ale nemáme se toho držet, protože by nám to přinášelo jen frustraci a později problémy. Ukazují na oblast horoskopu, kde můžeme načerpat síly nebo jí můžeme jako brankou projít dál. To je Jižní uzel. Pak říkají, co máme objevit. I když je to neznámé, neprozkoumané a může se to na první pohled zdát riskantní. Ale je to mimořádně uspokojující! To je Severní Uzel.

Průběh semináře: Na úvod patří teorie. Probereme význam Lunárních uzlů v pojetí Tracy Marksové. Postavení Uzlů ve všech domech horoskopu budeme raději procvičovat než probírat teoreticky. Předem vám k tomu pošlu skripta, pokud budete chtít osvěžit paměť.

Většinu dne budeme procvičovat. Probereme postavení Lunárních Uzlů v horoskopech všech přítomných studentů. Procvičíme astrologii, a přitom se každý zamyslíme nad svým osudovým směřováním. To je to příjemný bonus. Každý bude mít dvacet minut společného času jen pro svůj horoskop.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Čtvrtek 11. května 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 1 900 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 900 korun nebo rovnou celou platbu 1 900 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie: Lunární Uzly
Seminář Lunární Uzly 11/5