Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Moje vnitřní síla kdysi a teď, kurz astrologie 3/8

Jak vidíme svoje Pluta dnes a jak jsme je viděli před deseti, dvaceti lety? Všichni se pořád vyvíjíme, učíme a rosteme. Po spirále, v rámci našich horoskopů, k vyššímu a čistšímu uchopení stále těch samých prvků. Pokud žijeme vědomě a nezahořkneme nebo se nezlomíme.

Když jsem začala s astrologií, vykládala jsem Pluto jako chtění. Jako nejsilnější motor dosahování našich cílů. Ano, tak to je. Ale chtění je ego a jako takové nám přináší události, které náš pořádně vyškolí.

Dnes vidím Pluto jako oblast našeho života, kde se nejvíc změníme. Před odpor, frustraci, bolest a trápení. Touhu, vášeň, ambici. Umanutost. V situacích, které musí být a my s nimi nesouhlasíme. Mnohem raději na příležitostech, na kterých nám opravdu záleží. Staneme se tam opravdoví. Právě díky té bolavé zkušenosti.

Z opravdovosti se pak mohou zrodit velké a zásadní věci. Když se naučíme zacházet se svou vnitřní silou. Snadno si to otestujete: s vnitřní silou zacházíme moudře, když ji neobracíme ani proti sobě, ani proti druhým, ale tvoříme z ní. Máte to tak?

Budeme vykládat postavení Pluta v našich horoskopech, ve znamení, domě a aspektech. A budeme se ohlížet v čase. Jak ho žilo moje o deset, dvacet let mladší já? Sáhneme si na to, co nám astrologie v životě dává. A uvědomíme si, jak krásně zrajeme.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Čtvrtek 3. srpna 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 100 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 000 korun nebo rovnou celou platbu 2 100 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý prostor pro výklad svého vlastního horoskopu. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Kurz astrologie, pokyny k platbě
Moje vnitřní síla kdysi a teď 3/8