Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Mužská energie v nás, kurz astrologie 13/7

Seminář bude kombinovaný, napůl astrologický a napůl meditační. Objevovat budeme svůj Mars, svoji mužskou energii. Rozhodnost, akceschopnost, konání, prosazení se… Kurz je určený pro ženy.

V meditaci se podíváme, jak vypadá naše mužská energie. Spojíme se se svým vnitřním mužem, Jung ho pojmenovat Animus. Abychom ho poznaly, abychom k němu mohly. Aby se nám zrcadlil v mužích, které potkáváme. Abychom čerpaly jeho sílu a schopnosti. A přitom mohly zůstat ženami.

Sáhneme si přitom na bloky, které máme ve vztahu k mužům. Narovnáme si ženské sebevědomí. Abychom se necítily slabé a bezmocné. A abychom nemusely samy sklouzávat do mužské role.

Až budeme sdílet zážitky z meditace, budeme přitom hledět do svých horoskopů a přemýšlet o svých Marsech. Jak korelují s meditací? Co nám to dohromady o nás říká? A budeme vědět, že uvnitř nás se něco narovnalo k lepšímu. V mysli. Trvale.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Čtvrtek 13. července 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 100 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 000 korun nebo rovnou celou platbu 2 100 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý prostor pro výklad svého vlastního horoskopu. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Kurz astrologie, pokyny k platbě
Mužská energie v nás, 13/7