Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

My v horoskopech našich blízkých, kurz astrologie 19/10

Svoje horoskopy už máme prozkoumané horem, dolem. Alespoň tedy s mými pravidelnými skupinami. Tentokrát se na sebe podíváme trochu jinak. Očima našich blízkých. Jak nás vidí naši partneři, děti, rodiče, sourozenci? Podíváme se do jejich horoskopů tam, kde se čtou manželky, matky, dcery a sestry. Bude to objevné!

Nalijeme si čistého vína. Pokud jsme do té doby žily v nějaké iluzi, zřejmě o ni přijdeme. To chce kus osobní odvahy. Zároveň se na sebe budeme dívat očima druhých a ten pohled je nutně subjektivní. Vždycky zahrnuje i osobu pozorovatele. Takže to není tak docela o nás.

Myslím, že to bude užitečné. Vnímat, jaký je náš vliv na druhé z jejich pohledu. Můžeme o sobe a svých vztazích hodně pochopit. Můžeme korigovat své chování. A nahlédnout na to, co se spolu máme naučit: kde to umíme a kde na sebe narážíme. Naše společná lekce je daná od okamžiku našeho a jejich nádechu.

Každý si na seminář přinese horoskop jedné své blízké osoby, u které samozřejmě zná čas narození. Blízkých máme všichni víc, seminář budu mileráda točit tak dlouho, dokud budeme mít koho zkoumat, dokud pro nás bude objevný. Myslím, že se u toho i dost pobavíme. Humor je pro mne totiž známka nadhledu.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Čtvrtek 19. října 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 200 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 200 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý prostor pro výklad svého vlastního horoskopu. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Kurz astrologie, pokyny k platbě
Naši blízcí 19/10, záloha