Site Overlay

Azory – Láska a vztahy

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt na Azorských ostrovech.

Na září 2024 chystám pobyt na Azorských ostrovech s meditačním programem Láska a vztahy. Pobyt je již plně obsazen.

Pojedeme na týden od 13. do 20. září 2024 v malé skupině osmi až deseti lidí. Zájezd stojí 35 950 korun při deseti osobách a 37 950 korun ve skupině osmi osob. Plus letenka kolem 13 tisíc korun. Poletíme přímým letem z Prahy, za čtyři a půl hodiny jsme tam.

Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Přes den budeme poznávat tři Azorské ostrovy, přesuneme se dvakrát vnitrostátním letem a jednou trajektem. Po celou dobu o nás bude pečovat česky mluvící průvodkyně. Ráno nebo večer se budeme scházet k meditaci a povídání pod mým vedením. Cestu pořádám ve spolupráci s cestovní agenturou Nomadic Women.

Během osmi dnů pestrého programu poznáme tři Azorské ostrovy. Užijeme si čistou přírodu, věčně zelenou krajinu. Já osobně se těším na oceán a sopky. Navštívíme městečka, jezera, vulkanickou krajinu, termální prameny. Vyjedeme si na čajovou plantáž a vinici (fakultativně). Podrobný poznávací program najdete tady.

Šestkrát se sejdeme k meditaci a povídání na téma Láska a vztahy. Abychom si uvědomily, že to není o druhých, ale o nás. Vztahy jsou naše zrcadla. O tom, jak si dovolujeme zůstat i ve vztahu samy sebou. A o tom, jak máme samy sebe rády. Když máme dost sebelásky, vztahy jen kvetou. Podrobný meditační program najdete tady.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt na Azorských ostrovech.

Pobyt pořádám ve spolupráci s CA Nomadic Women, je to naše druhá společná cesta. Přihlášky prosím posílejte mně, nejpozději do konce března. Jakmile se sejde skupina, předám vaše kontakty cestovní agentuře Nomadic Women. S tou zakoupíte letenky, sepíšete cestovní smlouvu a zaplatíte zálohu na zájezd.

Po celou dobu o nás bude pečovat česky mluvící průvodkyně. Na zájezdu si tedy budete užívat péči dvou osob, průvodkyně znalé místa pobytu a mě, coby lektorky. Jedna vás bude provádět krajinou Azorských ostrovů a druhá vnitřní krajinou duše.

Poletíme přímým letem společnosti Smartwings. Za čtyři a půl hodiny jsme tam. Za cenu kolem 13 tisíc korun v době, kdy jsme zájezd sestavovaly. Zkušenost mne naučila, že nejslabším článkem všech pobytů jsou letenky, proto jsem zájezd vypsala obratem.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt na Azorských ostrovech.

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus šesti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Energie místa vám pomůže s meditacemi. Ostrovy v oceánu, daleko od pevniny. Zelená, zatím málo dotčená příroda. Vulkanická činnost, termální prameny. Je v tom velká síla. A konejšivá energie zeleně.