Site Overlay

Meditační program Maroko

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Maroku.

Když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Na Cestě k sobě nás vede naše srdce, z cesty nás odklánějí nevědomé programy naší mysli. Sebepoznání je objevné! Stejně jako cestování.

Na cestu se vydáme v období Ramadánu. Cesta tím dostane další spirituální rozměr. Prakticky se nás to nijak nedotkne, o stravování se stará naše hostitelská cestovní kancelář.

1. Vezmeme život do svých rukou
Podíváme se sami na sebe zvenku. Je udivující, kolik toho o sobě nevíme. Nebo nechceme vědět. Pak uděláme změny, vedeni intuicí, aby se nám v našem vlastním životě líbilo. Aby náš život byl o nás. Každý podle svého vlastního osobního příběhu.

2. Objevíme svůj největší talent a dar vesmíru
Často toužíme po tom, aby si nás druzí vážili a respektovali nás. To se stane ve chvíli, kdy si my sami budeme vážit sami sebe, svých talentů a darů a budeme je respektovat. Uděláme tak krok k přirozenému sebevědomí.

3. Vyléčíme zraněnou část našeho já
Spousta našich vlastností k nám prostě patří, jen je nemáme správně uchopené. Vytáhneme je z nevědomí, vyléčíme je a zpátky se s nimi spojíme. Obrovsky to narovnává osobnost. Plus nás to dělá živé, autentické a uvolněné.

4. Nasytíme vnitřní dítě
Všichni v sobě z mládí neseme nějakou neuspokojenou potřebu. Bývá bezedná, zvenčí nasytit nelze. Často o ní vůbec nevíme. A ona přitom nevědomě řídí naše chování, říká si o pozornost. Nasytíme své vnitřní dítě, každý podle svého: láskou, pozorností, dotykem…

5. Vydáme se na cestu za naším posláním
Životní poslání dává našemu životu směr a smysl. Ukazuje nám cestu. Přináší naplněnost a seberealizaci. V krizích, kdy už staré nefunguje a nové ještě nevidíme, nám vědomí poslání dává naději. Uvidíme a vydáme se za ním.

6. Odevzdáme se životu
Přirozeně inklinujeme k tomu, mít svůj život pod kontrolou. Dává nám to jistotu. Ale jistota je omezující a stojí nás spoustu energie. Kdo je naladěn na sebe a má důvěru ve své vnitřní vedení, může se odevzdat plynutí. Je to energeticky méně náročné. A často vede cesta jinudy, než bychom čekali.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Maroku.

Pokaždé si budeme povídat. Na každé téma se naučíme dívat trochu jinak, než jsme zvyklí. Ve vztahu k sobě. Pozornost přitom budeme směřovat dovnitř, do našeho nitra.

Na každé téma budeme řízeně meditovat, to nám pomůže v životě udělat konkrétní změny směrem ke spokojenosti, uvolněnosti. Protože svůj život si utváříme svými myšlenkami, představami, které vysíláme. Podíváme se, co vysíláme.

Skvěle funguje i sdílení ve skupině stejně naladěných lidí. Kde jinde potkáte tolik nadšenců do osobního rozvoje. I zdánlivě obyčejné hovory se odvíjejí úplně jinak.