Site Overlay

Mexiko – V proudu života

Na přelom října a listopadu 2023 chystám pobyt v Mexiku s meditačním programem V proudu života. Pobyt je již plně obsazen.

Pojedeme na jedenáct dní od 28. října do 7. listopadu 2023 (termín se může o den, dva lišit, podle výhodných letenek). Cesta stojí 54 450 korun (při osmi osobách ve skupině) plus letenka cca 23 000 korun (cena letenky se může v průběhu času měnit). O přihlášky vás poprosím do 1. dubna 2023. Od šesti přihlášených osob výš se cesta uskuteční.

Zájezd je zamýšlený jako poznávací a meditační zároveň. Odpočineme si na pláži. Budeme cestovat poloostrovem Yucatán. Zažijeme největší mexický svátek Dia de los Muertos. Ráno nebo večer se budeme scházet k meditaci a povídání. Cestu pořádám ve spolupráci s agenturou Nomadic Women. Provázet nás bude místní mexická průvodkyně, aby byl zážitek opravdu autentický. Já budu vaší spojkou s ní.

Během jedenácti dnů poznáme zajímavá místa kolem Cancúnu, kam přiletíme. Odpočineme si na bělostných plážích Karibiku. Vyjedeme si na poznávací cestu poloostrovem Yucatán, za Lakandonskými indiány, mayskými památkami a koloniálními městečky. Užijeme si džungli a divokou přírodu. Fakultativně i mayské město Chichén Itzá, největší místní turistickou zajímavost, pokud budete raději cestovat než odpočívat na pláži. Podrobný poznávací program najdete tady.

Devětkrát se sejdeme k meditaci a povídání na téma V proudu života. Rozhýbáme svoji energii. Program zahrnuje trochu životní sílu, trochu hojnost. Taky životní poslání, dávání a přijímání nebo plynutí. Všude budeme uvolňovat bloky a nastolovat důvěru. Aby naše energie plynula. Abychom uměli čerpat ze svého vnitřního zdroje, sami měli dost a z přebytků sdíleli. Podrobný meditační program najdete tady.

Energie místa nám pomůže s meditacemi. Osobně se nejvíc těším mayské památky a kontakt s místními indiány. Días de los Muertos. Taky divokou přírodu a moře. Takže vlastně všechno…

Cesta je určena pro všechny, kdo se chtějí věnovat sobě. Začátečníky i pokročilé. Začátečníci si vyzkouší meditovat. Pomůže vám kolektivní energie skupiny a mé vedení. Pokročilí se dostanou hlouběji se svými rozpracovanými tématy. Všichni si užijeme nerušený cyklus devíti navazujících sezení, které absolvujeme v krátkém čase, daleko od domova a všednodennosti.

Pobyt pořádám ve spolupráci s cestovní agenturou Nomadic Women. Přihlášky posílejte mně, ideálně do 1. dubna 2023. Kvůli letenkám, ať je máme za rozumnou cenu. Až bude skupina pohromadě, předám kontakty cestovní agentuře. S tou podepíšete cestovní smlouvu a do pěti kalendářních dnů od podpisu zaplatíte 25 tisíc korun plus letenku. Zbylou částku šest týdnů před odletem. Pokud budete mít dotazy, pište, volejte. Mail je eva.prokes@gmail.com, telefon 608 968 725. Budeme se těšit!