Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

Táta. Jaký má na mne vliv, kurz astrologie 24/7

Pochopit, jaký vliv na nás mají naši rodiče, je zásadní. Protože nás formovali, dlouhou dobu se denně dotýkali určitých míst našeho horoskopu, v dobrém nebo ve zlém. Taky proto, že od nich nemáme odstup, součástí našeho vztahu jsou roky událostí a vlivů, přelomových, ale i úplně bezvýznamných událostí.

Tátu budeme zkoumat perspektivou synastrického horoskopu. Jen jednostranně, jaký vliv má on na mne. Abychom obešli to, že u spousty tatínků není dochován čas narození. Pokud nemáme čas narození, je synastrie víc vypovídající než samotný radix, protože dopadá do horoskopu, který vztahu dává kontext. Takže dobře rozumíme tomu, jak na nás působí nějaká osobnost, i když možná docela nechápeme její vlastní podstatu.

Radix je vždy výchozí. Takže to, jak vnímám svého tátu, jak bych ho popsala, je na prvním místě záležitostí horoskopu narození. Ty už v mnoha případech známe horem dolem. Postoupíme tedy o krok dál, do jemného přediva vzájemných vazeb. Plasticky nám z toho vyplynou konkrétní témata.

Každý z účastníků bude mít cca půl hodiny individuálního času pro sebe a svoji synastrii.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Středa 24. července 2024 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie, pokyn k platbě
Kurz Vztah s tátou 24/7, záloha