Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Moje ženské já.

Moje ženské já, kurz meditace

Na vztahy, ženství a lásku se budeme dívat jinak. Ve vztahu k sobě. Z pohledu radosti. Abychom se samy ukotvily v ženské energii a mužům daly prostor pro jejich mužskou. Abychom měly polovinu hřiště opravdu v polovině. Abychom znaly naše ženské talenty a z toho přirozeně pramenilo naše ženské sebevědomí. Abychom měly srdce na pravém místě.

Program meditací:

1. Základem je být sama v pohodě. My ženy jsme vztahově orientované. Přitom moc dobře víme, že naše vztahy a rodiny jsou nejspokojenější, když je nám samotným dobře. Začneme tedy u sebe. Otevřeme své srdce. Ukonejšíme své vnitřní dítě. Pro sebe. I pro ně.

2. Jak být sama sebou a přitom mít spokojený vztah? Hranice. Velké ženské téma. Souvisejí se sebevědomím. Když jsme zdravě sebevědomé, nemáme problém si pustit druhé k tělu, protože víme, že můžeme kdykoliv říct ne. A říkáme ne. Nevyklízíme prostor ani nedominujeme. Máme zdravé vztahy.

3. Moje ženské dary a talenty, základ ženského sebevědomí. Teprve až budeme znát své ženské dary, až je budeme žít a vážit si jich, ocení je i druzí. Známe je? Vážíme si jich? Je to jen na nás. Jinak budou stále víc uznávané mužské atributy žití, jsou víc viditelné a platem vyčíslitelné.

4. Naučíme se léčit vztahy. To je naše ženské umění. Proč jsou v současnosti vztahy tak zraněné? A proč jsou nejvíc zraněné právě ty naše nejbližší? Naučíme se poznat, co mezi námi leží. A uvolnit to. Pak si od srdce odpustit. Chceme to, i v těch nejzraněnějších vztazích, kde máme právo být ublížené. Protože se na prvním místě uleví nám samým.

5. Jsem ženou a přitom mám přístup k mužské energii. My ženy někdy sklouzáváme do mužských energií. Abychom nebyly slabé. Zranitelné. Závislé. Důvodů je spousta. Pak ale vypadáváme ze své ženské role. Pak nemáme dost prostoru pro své nádherné ženství. Naučíme se pracovat se svou vnitřní mužskou energií, pojmenovanou Jungem animus.

Průběh kurzu:

Naučím Vás meditovat. Ponořit se do hlubin svého nitra, uvidět tam, co potřebujete a dělat změny. Trvalé. Aby vás neovládaly vaše nevědomé mentální programy. Abyste byly spokojenější, uvolněnější. Celkem spolu absolvujeme deset různých meditací, plus úvodní na srdce. Nemůžete se nezměnit.

Budeme si povídat. Pokaždé k tématu, tedy o lásce, vztazích, našich ženských darech, ženské a mužské energii… Krom toho si vysvětlíme princip zrcadlení. Popíšeme si, jak funguje vnitřní muž, mužská energie v nás. Zmíníme se o čakrách. Je toho spousta zajímavého.

K ženským kruhům patří sdílení. Je léčivé, podporující, uklidňující. Inspirativní. Extroverti sdílejí, introverti poslouchají a všem je dobře. Příběhy druhých jsou pro nás poučné. V každém si najdeme něco svého. A obohatíme tím svůj vlastní životní příběh.

Po každém setkání ode mne dostanete mailem nahrávky meditací i teorie pro svoji domácí praxi, plus teorii sepsanou do skript. Abyste se mohly v klidu ke všemu vrátit. Abyste si dál mohly meditovat samy. Pokud vám některý termín nevyjde, budete s námi alespoň takto na dálku.

Formát:

Pět půldenních setkání. Případně deset večerů. Formát kurzu je flexibilní. Kurzy vypisuji podle zájmu. Pokud by vás zajímal, pošlete mi mail. Až vypíšu další termín, o kurzu se dozvíte mezi prvními.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.

Na ukázku:

Jak jen může být tak… O posuzování. Nechápete, jak se někdo může chovat, jak se chová? Myslet si, co si myslí? Může nás to rozčilovat. Nebo nás to může navést k našemu vlastnímu vytěsněnému tématu. Abychom se oprostili od cizích mentálních programů. Abychom byli stále opravdovější a sami sebou.