Site Overlay

Pobyty

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Eva Prokešová.

Představte si to… týden nebo dva jen pro sebe. Poznávání zajímavé krajiny. Poznávání sebe. Sami se sebou. Přitom ve skupině podobně naladěných lidí. Spousta odpočinku. Daleko od každodenní rutiny. Slunce. Moře. Čistá příroda. Skupina duchovně zaměřených lidí, kteří se zajímají o totéž, jako vy. Meditace, kdy děláme změny hluboko v nevědomí. Příroda nám s nimi pomůže. Aby se nám žilo lehčeji, až se vrátíme zpátky.

Estonsko– jaro 2025

Na jaro 2025 si myslím na meditační pobyt v Estonsku. Květen – červen. Tallin, okolní krajina a národní parky. Uvidíme, jak se to vyvine. Koncem léta 2024 pro to začnu podnikat kroky. Pokud by vás cesta do Estonska lákala, POŠLETE MI MAIL na eva.prokes@gmail.com. Až bude něco nového, dozvíte se o tom mezi prvními.

Korsika – babí léto 2025

V září – říjnu 2025 bych ráda vyrazila meditovat na Korsiku. Blankytné moře, divoké hory, výlety. Plán mám, koncem roku 2024 pro to začnu podnikat kroky. Pokud by vás cesta na Korsiku lákala, POŠLETE MI MAIL na eva.prokes@gmail.com. Až bude něco nového, dozvíte se o tom mezi prvními.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt na Azorských ostrovech.

Azorské ostrovy – Láska a vztahy 09/2024

Na září 2024 chystám pobyt na Azorských ostrovech s meditačním programem Láska a vztahy. Pojedeme na osm dní od 13. do 20. září 2024 v malé skupině osmi až deseti lidí. Zájezd stojí 35 950 korun při deseti osobách a 37 950 korun ve skupině osmi osob. Plus letenka kolem 13 tisíc korun. Poznáme tři Azorské ostrovy, užijeme si čistou přírodu, věčně zelenou krajinu. Oceán a sopky. Navštívíme městečka, jezera, vulkanickou krajinu, termální prameny. Poletíme přímým letem z Prahy, za čtyři a půl hodiny jsme tam. Podrobnosti k cestě najdete tady. POBYT JE OBSAZEN.

Fotostory z minulých pobytů

2016 a 2017 Bali. Jaro 2018 Madeira. Podzim 2018 Japonsko. 2022 Maroko. 2023 Mexiko. 2024 znovu Maroko. Tam všude jsme meditovaly, poznávaly, sdílely.

Proč meditační pobyty

Někdy je třeba cestovat přes půl světa, abychom našli sami sebe. Už jen to, že jsme daleko od domova, funguje. Vykořeníme se z našich zvyklostí, rozběhnutých témat, každodennosti. Získáme odstup. Kontakt s jinou kulturou a krajinou je také inspirativní. Uvědomíme si, co máme. Většinou si začneme vážit spousty věcí, které jsme do té doby považovali za automatické. Cestováním po zeměkouli se nám přetáčí horoskop. Najednou můžeme žít ještě jiný život, než doma. Tím v krátkém čase nabereme hodně životní zkušenosti. A urychlíme svůj osobní růst.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind