Site Overlay

Kontakt

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

E-mail: eva.prokes@gmail.com
Telefon: 608 968 725
Korespondenční adresa: Ke Kalvárii 14, 155 00 Praha 5 – Stodůlky

Potkat se můžeme na několika místech. Meditační kurzy se konají na adrese Dlouhá 2, Praha 1. Na konzultace se za mnou chodí taky na Prahu 1, o pár ulic vedle, adresa je Jáchymova 3. Případně po domluvě do Stodůlek. Podrobnosti dole.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Kurzy v centru Prahy

Celodenní i večerní kurzy se konají v buddhistickém centru Lotus. Je to krásně promeditované místo s hezkou energií přímo v centru Prahy.

Adresa: Dlouhá 2, Praha 1 – Staré Město. Dům je číslovaný z Dlouhé ulice, ve skutečnosti stojí na rohu Staroměstského náměstí. Prostory jsou ve čtvrtém patře, počítejte, že bez výtahu. Mapa

Doprava: Snad jen pro mimopražské, všichni Pražáci vědí, kde je Staroměstské náměstí. Buď můžete přijít od Staroměstské, kde staví metro A a tramvaje 1, 2, 17 a 18. Nebo dorazíte od Náměstí Republiky, kde jezdí metro B a tramvaje 6, 8, 12 a 15. Úplně nejblíž staví autobus číslo 194, o kterém Pražáci většinou nevědí a který přijíždí buď od metra Florenc nebo Staroměstská.

Parkování: Nejbližší parkovací automaty jsou na Mariánském náměstí, o něco dál je pár parkovacích míst před Rudolfinem na ulici 17. listopadu. Nejvíc míst bývá za Právnickou fakultou na Dvořákově nábřeží. Použít můžete i podzemní parking pod Rudolfinem nebo pod hotelem InterContinental. O víkendu můžete auto nechat celý den zadarmo na Karlově náměstí a dojet MHD.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Konzultace v centru Prahy

Pokud za mnou jdete na individuální konzultaci můžete si vybrat, jestli využijete kancelář v centru Prahy nebo se za mnou stavíte ve Stodůlkách. Místo je vždycky potřeba domluvit předem.

Adresa: Jáchymova 3, Praha 1 – Staré Město. Budova bývalé židovské školy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, v ulici kolmé na Pařížskou. Kancelář mám ve třetím patře. Můžete na mne zazvonit přímo z ulice, zvonek je nadepsaný mým jménem. Nebo mi můžete zavolat na mobilní telefon, číslo je 608 968 725 a já pro Vás přijdu. Mapa

Doprava: Je stejná jako u kurzů, kancelář a meditační centrum jsou od sebe vzdálené asi tři sta metrů. Buď můžete přijít od Staroměstské, kde staví metro A a tramvaje 1, 2, 17 a 18. Nebo dorazíte od Náměstí Republiky, kde jezdí metro B a tramvaje 6, 8, 12 a 15. Úplně nejblíž staví autobus číslo 194, o kterém Pražáci většinou nevědí a který přijíždí buď od metra Florenc nebo Staroměstská.

Parkování: Nejbližší parkovací automaty jsou na Mariánském náměstí, o něco dál je pár parkovacích míst před Rudolfinem na ulici 17. listopadu. Nejvíc míst bývá za právnickou fakultou na Dvořákově nábřeží. Pod Rudolfinem je podzemní parking.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Konzultace ve Stodůlkách

Pokud jedete autem, chcete pohodlně zaparkovat přímo před domem a jste ze stejné strany Prahy jako já, tak se za mnou můžete stavit v mé domácí kanceláři ve Stodůlkách.

Adresa: Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Je to v Praze, přitom v zeleni. Typická reakce příchozích je něco ve smyslu „tady je to jako na chatě“ a druhým dechem „tady jsem ještě nikdy nebyl/a“:-) Mapa

Doprava: Autobusem číslo 168 buď od metra B – Hůrka nebo od metra A – Nemocnice Motol. Vystupujete na zastávce Za Mototechnou, pozor, je na znamení, tak ať nepřejedete. Od zastávky půjdete ulicemi Za Mototechnou, Ke Golfu a Ke Kalvárii. Kdo pojede poprvé, není od věci mrknout v mobilu do mapy, na ulici není koho se zeptat.

Parkování: Bez problému přímo před domem. Přijet autem je určitě výhodnější.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Astrologie.

Číslo účtu pro platby

Raiffeisenbank:
7102481230/5500
IBAN: CZ8255000000007102481230
Karlovo náměstí 10, Praha 2

Revolut:
IBAN: LT 42 3250 0314 4745 7998

Fakturační údaje

Ing. Eva Prokešová
Ke Kalvárii 14, 155 00 Praha 5
IČO: 41169239
DIČ: CZ7151100286