Site Overlay

On-line

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Eva Prokešová.

Meditovat se mnou můžete i on-line. Pokud jste zdaleka a dojet si na kurz je pro vás složité. Pokud nemáte čas a prostor být s námi naživo. Pokud chodíte na kurz a uniklo vám nějaké téma. Nebo třeba proto, že si chcete zkusit zameditovat sami a nemít u toho žádné svědky.

Nabízím řízené meditace. Svým hlasem a energií vás budu provázet. Zavřete si oči, zanoříte se do meditace a budete se dívat. Abyste uviděli, co by vás na rozumové úrovni nenapadlo. Abyste se dostali ke svým nevědomým tématům.

Pak budete dělat změny podle pokynů, kterými vás budu navádět: odložte strach. Ukliďte si v srdci. Jak to máte udělat? To neřešte a nechte to na své intuici. Pohybujete se za myšlenkami, v symbolickém, obrazném světě. Dělejte, co cítíte, že je pro vás správné. Řiďte se u toho pocity a nikdy nekonejte na sílu.

Změny vám nejprve dosednou do mysli. Postupem času se vám propíšou do života, vaší hmotné reality. Uklidili jste si v srdci? Cítíte se pak s druhými uvolněnější a otevřenější? Vaše vztahy jsou vřelejší? A nemůže to náhodou souviset?

Každá meditace by měla přinést hmatatelný výsledek, větší či menší. Podle toho, jak důležité či zraněné téma řešíte. Pozorujte to. Po čase se ohlédněte. Cítíte se jinak? Reagujete v nějakých situacích jinak? Rozhodujete se jinak? Skvěle, pogratulujte si k tomu.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Láska

Za vším hledej lásku

Moje první sada on-line meditací, které kopírují živý kurz z léta 2024. Jako byste byli s námi. Mám ráda spontaneitu a určitou živelnost tohoto typu kurzů.

Celkem osm témat, osm lekcí. Pokaždé ode mne dostanete mailem audio nahrávku teorie (kolem půl hodiny) a meditace (patnáct až dvacet minut). Cena za jedno téma je 300 korun, za kompletní sadu osmi témat je to 1 600 korun. Pokyny k objednání najdete u každého tématu nebo dole pro kompletní kurz. Témata nabízím postupně, jak probíhá kurz. Celá sada bude k dispozici po 26. srpnu.

Budeme vnášet lásku do všech oblastí svého života. Abychom měli rádi sami sebe, ve vztazích sdíleli lásku a byli srdcaři ve všem, co děláme. Když se řídíme srdcem, jdeme po své životní cestě a nepodléháme strachu. Ani egu. A co je hlavní: život nás baví. Máme víc energie. Jsme uvolněnější. To je ta nejlepší motivace a odměna.

Témata meditací:

1. Mám se ráda, rádMít sami sebe rádi je základ veškeré práce na sobě. Jak? Tak, že otevřeme své srdce. Od toho se odvíjí vše ostatní. Pak je snadné se cítit spokojeně. Jen tak, z ničeho. Být tolerantní. Přirozeně odpouštět. Být srdcař. Milovat druhé.

2. Mám láskyplné vztahy. Vztahy můžeme žít od srdce nebo na úrovni osobnosti, ega. Srdce si vždy rozumějí. Ega to neumí. Ta žijí toxické vztahy. Jsou na sobě závislá, soupeří, ovládají se, hledají jistotu. Bojí se. Napojíme se přes srdce. Pak je nám přirozeně lépe. A umíme říkat ne.

3. Umím odpouštětOdpustit můžeme rozumem. Tak, že druhé chápeme. Racionalizujeme si jejich důvody: víš, jaká je. Nebo: měl těžké mládí. Pak ale, v afektu, je třeba se kontrolovat. Protože zranění uvnitř stále zůstává. Nebo můžeme odpustit srdcem. Vyhojit vlastní zranění. Pustit to. Volba je na nás.

4. Rozhoduji se srdcem. Řídit se srdcem znamená mít dobrý přístup k intuici. Důvěřovat jí. Udělat si s ní zkušenost. Zároveň nepodléhat strachu. Nenechat se ovlivnit názory druhých. Ustát si to svoje. Pak „náhodou“ potkáváme ty správné lidi, situace, věci. Nenarážíme. Jdeme životem hladce. Plyneme.

5. Komunikuji od srdce. Slovem můžeme zranit i pohladit. Protože komunikace není jen o slovech. Mezi řádky se toho spousta vejde, to známe. Slova jsou forma, která nese obsah. Komunikace je i o energii, která je za slovy. Často si ji ani neuvědomujeme. Naučíme se komunikovat čistě, láskyplně.

6. Jsem srdcař ve všem, co dělám. Cokoliv můžeme dělat proto, že je to správné, že by se to mělo, nebo protože se to musí. To je určitě chvályhodné. Nebo můžeme jít do věcí srdcem. Být srdcaři. To přináší radost a životní sílu. Protože radost je naším největším zdrojem energie. Schválně to pozorujte. Pak jsme plní života. Tedy nikoliv vyhořelí.

7. Miluji svoje tělo. Jen díky svému tělu můžeme žít. Koukat na západy slunce. Milovat. Tvořit. Přitom tolik lidí má ke svému tělu výhrady, že. Tím ale odmítají sami sebe. Blokují možnosti svého těla. Přijmeme své tělo, jaké je. Je to velké gesto na cestě sebepřijetí. Lépe se pak o své tělo staráme, víc si ho užíváme.

8. Znám své poslání. Naše poslání je životní směrovka. Vede nás po naší životní cestě. Někdy nám poslání přes všechny denní drobnosti a starosti uniká. Pak ze své cesty scházíme. V obdobích krizí, kdy nevidíme za obzor, tápeme a cítíme nejistotu. Přitom žít své poslání je to nejvíc naplňující.

Jak objednat:

Je to naprosto jednoduché. Pošlete mi mail na adresu eva.prokes@gmail.com a platbu 1 600 korun za sadu osmi témat na můj účet číslo 7102481230/5500. Připomínám, že kompletní sada bude k dispozici až po 26. srpnu. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Až mi od vás dorazí platba, dostanete ode mne obratem mail s odkazem na Úschovnu, odkud si stáhnete nahrávky. A můžete začít meditovat.

Za vším hledej lásku, sada online meditací
Za vším hledej lásku, online meditace