Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Ženská role.

Jsem žena, ne muž, kurz meditace 23/6

Ženská a mužská role jsou v současném světě pěkně zamotané. Nepřísluší mi říkat, co je správně a co ne. Pro každou z nás má ty nejlepší odpovědi naše intuice. Zeptáme se jí a uděláme si v sobě trochu pořádek. Abychom byly samy sebou.

Program meditací:

1. Meditace na osvobození a přijetí ženské role. To, co si v sobě neseme, nezáleží jen na nás. Jsme pokračovatelky naší rodové linie, máme v sobě strachy předchozích generací. Pročistíme snahu našich maminek ochránit nás před ohrožením ze strany mužů. Na straně našich mužských předků uvolníme nedocenění našich nádherných ženských vlastností. Pak budeme snáz spokojenými ženami.

2. Meditace na soulad mužské a ženské polarity. Ženská a mužská energie se v nás často pere. Nebo minimálně nespolupracuje. Podle toho pak vypadají naše vztahy. Protože vnější svět je odrazem našeho nitra, že? Oba principy v sobě vyladíme. Z jejich spolupráce si uděláme zdroj tvůrčí energie. Jako když to mezi ženami a muži pěkně jiskří.

3. Chodím v sukni nebo v kalhotách? Na vědomé úrovni je otázka jasná. Na nevědomé úrovni mohou přijít zajímavá zjištění. V mysli si vyzkoušíme obě varianty a rozhodneme se. Vnitřní prožitek nám bude tou nejlepší motivací.

4. S vnitřním mužem se v meditaci spojíme v jedno. Běháme po světě a stále hledáme dokonalost, úplnost, jednotu. Se svým fyzickým mužem ji dosáhnout nemůžeme, byť po tom neustále nevědomě toužíme. Se svým vnitřním mužem ano. Vnitřní muž je naše polarita, náš dokonalý doplněk. Skuteční muži v našem životě jsou jeho odrazem. V meditaci prožijeme celistvost. Vnitřní napětí je v ten moment pryč. To se nezapomíná.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Neděle 23. června 2024 od 9 do 17 hodin v meditačním centru Lotus v centru Prahy. Oficiální adresa je Dlouhá 2, ve skutečnosti je to dům na rohu Staroměstského náměstí. Podrobnosti k místu konání a dopravě najdete tady.

Cena a přihlášky: Cena kurzu je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení vaší přihlášky vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód. Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Jsem žena 23/6, záloha

Průběh kurzu:

Naučím vás meditovat. Ponořit se do hlubin svého nitra. Uvidět tam, co potřebujete a udělat změny. Trvalé. Aby vás neovládaly vaše nevědomé mentální programy. Abyste byly spokojenější, uvolněnější. V meditacích se stáváme samy sebou, svým pravým já. Narovnáváme se. Abychom byly opravdové.

Budeme si povídat. Abychom porozuměly zákonitostem vnitřního světa. Abychom pochopily, že svůj život si vytváříme svými myšlenkami a představami. Je naše volba, jestli se řídíme srdcem nebo rozumem, strachem a povinnostmi. V okamžiku, kdy to přijmeme, je stav naší mysli to, co nás zajímá nejvíc. Vezmeme tak svůj život do svých rukou.

K ženským kruhům patří sdílení. Je léčivé, podporující, uklidňující. Inspirativní. Extroverti sdílejí, introverti poslouchají a všem je dobře. Příběhy druhých jsou pro nás poučné. V každém si najdeme něco svého. A obohatíme tím svůj vlastní životní příběh.

Po kurzu ode mne dostanete mailem nahrávky meditací pro svoji domácí praxi, abyste si dál mohly meditovat samy. Plus teorii sepsanou do skript, abyste se v klidu mohly ke všemu vrátit.

Na ukázku:

Hádáte se? Tušíte proč? O podstatě konfliktů. Vztahy. Nekonečné téma. Konflikty k nim patří. Možná nemusí. Co je spouští? Jak jim předcházet? A co je vlastně hlubokou nevědomou příčinou konfliktů, které vedeme my lidé, ale taky firmy a státy? Když porozumíme nevědomým mechanismům, jsme na cestě se jimi nenechat ovládat. Prostě tak, že se zastavíme a zvědomíme si je.