Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Zrcadlení ve vztazích.

Najdi se v zrcadle vztahů, kurz meditace

Sami na sebe nevidíme. Jsou témata – nevědomá témata – která žijeme, aniž bychom si toho byli vědomi. Přitom nás ovládají, řídí naše chování. Nevědomky, mimo naši kontrolu. Ve vztazích máme šanci je uvidět. V okamžiku, kdy přestaneme druhým přisuzovat vinu a stále jim něco vyčítat a začneme je vnímat jako zrcadla.

Na místě si dáte do pořádku jeden konkrétní vztah. Už z toho je zřejmé, že seminář lze absolvovat stále znovu. A znovu. A znovu. Ráda kurz kdykoliv vypíšu znovu. Na světě pak bude líp.

Teoretická část:

Vysvětlíme si princip zrcadlení. Všechny naše vztahy, ať už s životními partnery, rodiči, dětmi, nebo kamarádkami a kolegy, pro nás mají spoustu informací. O nás. Druzí jsou „jen“ naše zrcadla. A pro nás příležitost k růstu.

Naučíme se v zrcadle vztahů číst. Pak nebudeme vstupovat do stále stejného typu vztahů, abychom prozřeli. Pak se nám ve vztazích bude zrcadlit jen láska a radost. Po tom všichni toužíme. Nebo snad ne?

Program meditací:

Zameditujeme. Tím změníme nastavení naší mysli, která nás řídí jako autopilot. Pokud jste nikdy nemeditovali, nevadí. Moje vedení a kolektivní energie vás do meditace snadno vtáhne.

Dáme tyto čtyři meditace:

1. Uvolníte všechno nevyřčené, co váš vztah zatěžuje. Abyste to partnerovi při příštím konfliktu nevmetli do očí.
2. Podíváte se do vztahu jako do zrcadla. Bývá to objevné.
3. Nastavíte si své hranice. Abyste ve vztahu mohli zůstat sami sebou.
4. Odpustíte si. Odpuštění je léčivé. Ve vztazích vznikají zranění, to je zákonité. Necháme je v minulosti.

Materiály:

S sebou si odnesete nástroje na doma: nahrávky meditací a skripta s teorií. Protože příležitostí k růstu ve vztazích bývá většinou spousta. S těmi životními partnery, rodiči, dětmi, nebo kamarádkami a kolegy, zmíněnými v úvodu. Tak ať se o sobě co nejvíc dozvíte.

Formát:

Celodenní kurz. Případně dva půldny. Nebo čtyři večery. Formát kurzu je flexibilní. Kurzy vypisuji podle zájmu. Pokud by vás zajímal, pošlete mi mail. Až vypíšu další termín, o kurzu se dozvíte mezi prvními.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.

Na ukázku:

Štvou vás druzí? A čím? O zrcadlení ve vztazích. Vztahy. Naše zrcadla. Díky nim máme šanci se toho o sobě spoustu dozvědět. To hezké i to, co na sobě nemáme rádi. To negativní je mnohem důležitější. Dává nám nahlédnout do nevědomí, kam se rozumem nedostaneme. Abychom nemuseli stejný zádrhel žít v dalším a dalším a dalším vztahu.

.