Site Overlay
Výklad horoskopu. Kurzy astrologie. Happy-Mind.

Učebnice astrologie

Astrologická skripta, v podstatě učebnice astrologie. Systematicky sepsaná, hodně zevrubná, plná pravidel. S příklady ze života.

Vše, co mne naučili moji učitelé a pak žáci. Protože dokud nedostaneme k tématu spoustu otázek, neumíme ho dostatečně. Vše, co jsem sama objevila svým bádáním a zformulovala do přednášek pro nejrůznější publikum. Vše, co mne naučili klienti svojí zpětnou vazbou na konzultacích, aby v učebnicích nebyla teorie, ale postřehy ze života.

Tyto učebnice můžete mít:

1. Planety ve znameních a domech (256 stran), tedy naprosté astrologické základy. Jak je sestrojen horoskop. Trocha astronomie, ať rozumíte souvislostem. Význam hlavních planet, které v horoskopu vykládáme. Jejich postavení ve všech dvanácti znameních a domech. Osy horoskopu a jejich mimořádné postavení. Lunární Uzly jako směrovka v horoskopu. Retrogradita. Vyšší oktávy. I takové finesy, jako dekany. Pravidla pro práci s astrologickými domy. Odvozené významy domů. Základ astrologické syntézy: jak rozliším silně a slabě postavenou planetu?

2. Aspekty a vládci (245 stran), neboli souvislosti v horoskopu. Podrobný výklad jednotlivých aspektů a vládců domů. O vládcích se v literatuře mnoho nepíše, já bych bez nich neuměla vyložit horoskop, vděčím za to panu Baudyšovi staršímu. Aspektární obrazce. Tvary horoskopu. Relokace, tedy reakce horoskopu narození na pohyb po zeměkouli. I takové vychytávky jako deklinační aspekty a finální dispozitor. Pokračování astrologické syntézy: pravidla pro práci s aspekty. 

3. Prognostické metody (142 stran), čili dění v horoskopu. Tranzity jako základní prognostická metoda, která popisuje dění v našich životech měsíc za měsícem, rok za rokem. Sekundární direkce nebo taky progrese, díky kterým rozumíme našemu vnitřnímu vývoji. Primární direkce, elitní nástroj, který přehledně ukazuje hlavní životní mezníky. Solární horoskopy, které shrnují dění jednoho roku, od narozenin do narozenin a mně ze všeho nejvíc připomínají sloupcový diagram. Kalendář plodných dní podle Jonáše. Pravidla pro práci s tranzity a direkcemi. Jak prognostické metody kombinovat.

4. Pravidla v partnerské astrologii (38 stran) Útlá brožurka, která se věnuje pouze pravidlům. Popis všech prvků, vzájemné postavení planet v domech a interaspekty dohledáte v jakékoli učebnici astrologie. U mne najdete: partnerské ukazatele v radixu. Protože radix je vždy výchozí. Synastrii, která dává nahlédnout dovnitř do vztahu, do přediva vzájemných vazeb. Kompozitní horoskop, který ukazuje pár jako celek, tedy zvenku. Pravidla k synastrii, základ syntézy, abychom tu spoustu informací uměli smysluplně utřídit a vyložit. Ukazatele, kdy nastane vztah.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Objednání je maximálně jednoduché:

Skripta posílám mailem ve formátu PDF. Cena za Planety ve znameních a domech, za Aspekty a vládce a Prognostické metody je 400 korun/kus. Pravidla v partnerské astrologii jsou za 100 korun.

Jednoduše mi pošlete mail na adresu eva.prokes@gmail.com plus platbu, číslo mého účtu je 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kódy. Jakmile mi od vás platba dorazí, skripta ve formátu PDF posílám mailem.

Astrologická skripta, pokyny k platbě
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Astrologie.

Reference a ukázky pro představu:

„Rozsáhlá, jasná a pregnantní.“ „Systematická a moderně konkrétní, psaná lehkým optimistickým jazykem.“

Tady je pár kapitol na ukázku ke stažení. 1. ročník: Pluto v domech, Práce s domy horoskopu, 2. ročník: Vládce IV. domu, Posouzení síly aspektu, 3. ročník: Tranzity Urana na osobní planety, Jak číst tranzity planet.

Jak vykládám horoskopy, audio:

Učit se astrologii na kurzu a vykládat horoskopy klientům nebo známým není totéž. Tady jsou tipy & triky z mé klientské praxe. Nahrávka je živá, ze semináře. Jako ochutnávka, jak to u mne chodí. Tím pádem postrádá úvod ve smyslu: ahoj, jsem Eva a ráda bych vám tu něco pověděla k astrologii. Respektive… teď už ne.

Nevědomí v horoskopu, audio:

Osmý a dvanáctý dům. Pro mne brány do nevědomí. Téma, které jsem si nejprve systematicky zformulovala, pak ho naučila spoustu studentů, vyložila z horoskopu pěkné řádce klientů, a které mne samotnou ve finále poslalo do další kapitoly mého života. K meditování.

.