Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Výklad horoskopu

Budeme si povídat, povedeme dialog. O vás. O tom, co žijete, co řešíte. Co vám jde a nejde. Co vás to má naučit. O vašich blízkých. Jací jsou. Co s nimi máte zažít. Kdy to bude lepší a kdy složitější. Protože život je sinusovka nikoli procházka růžovým sadem. A my chceme plout po proudu nikoli proti. Přitom jako osobnosti růst, poznávat se, být víc a víc sami sebou.

Výklad horoskopu přináší v podstatě psychologický profil. Podíváte se na sebe z odstupu. Co vás naplňuje. Co u sebe nevidíte. Vaše silné a slabé stránky. Dáte mi datum, čas a místo narození a já začnu popisovat vaši osobnost. Podíváme se na aktuální dění a procesy. Kam vedou, kdy skončí. Co vás mají naučit. Nahlédneme do budoucna, pro to se k astrologům chodí. Pokud něco řešíte, dodám vám k tomu informace a nastíním budoucí vývoj. Rozhodnutí je samozřejmě jen na vás. Zamyslíme se, s kým jste a nejste kompatibilní ve vztahu. V čem se podporujete a v čem si vzájemně komplikujete život. Je to inspirativní.

Výklad horoskopu.

Co všechno lze z horoskopu vyčíst:

Psychologický profil nabízí pohled na sebe sama zvenku. Vaše vlastnosti a témata. Abyste mohli být co nejvíc sami sebou. Silné stránky, které stojí za to rozvíjet. Slabé stránky, které je dobré si pohlídat. Nevědomá témata, která byste životem objevovali jen zdlouhavě. Pojmenuji vám je. Vnitřní rozpory, které se nám rády promítají do života, obzvlášť do vztahů. Načerpáte inspiraci pro změny.

Pohled na aktuální dění. Co právě teď žijete? Co vás to má naučit? Jaké jsou možnosti? Vede to k vědomému životu. Ať už se týká vztahů, dětí, práce, domova, stěhování… S životem nebojujeme, ale přijímáme jeho výzvy. Někdy je to víc dynamické, někdy klidnější. Někdy musíme zacouvat nebo odbočit. Abychom žili co nejvíc v souladu se sebou a svým horoskopem.

Výhled do budoucna. Astrologie vidí dál, a díky tomu nám pomáhá se současnými rozhodnutími. Abychom se vyvarovali chyb. Neunáhlili se. Něco nepropásli. Umím vám říct: kdy přijde příležitost? Kdy už to skončí? Život běží jako sinusoida. Někdy je období začátků, jindy je období konců. Když do toho vidíme, jedeme na vlně.

Jednoduchý příklad: pokud klientka není spokojená ve vztahu, většinou by nejraději zítra potkala prince na bílém koni. Tak to nefunguje, to všichni víme. Řekneme si, kdy trápení (neboli učení, lekce) skončí. Řekneme si, kdy je příležitost na nový vztah. A ona si podle svého naturelu vybere, zda je jí milejší ještě chvíli zůstat v nenaplňujícím vztahu, nebo si dát pauzu a být nějaký čas sama.

V obou případech má čas na sebe, věnovat se sobě, srovnat se, nabrat energii. Každý jsme jiný, každému vyhovuje něco jiného. Někdo je víc vztahový a někdo víc individualistický, to je v pořádku. Informaci má a rozhodne se podle sebe. Nicméně osud nepřemůže. Princ zítra pravděpodobně nepřijde. To zařídit neumím.

Vztahy. Pojmenujeme si, o čem vztah je. Co je společným tématem páru, čím je skvělé trávit společný čas, aby byl naplňující. V jakých oblastech je soulad. Abychom jim dali prostor. Uvědomovali si je a nebrali je automaticky. Kde na sebe narážíme. Abychom to přijali jako fakt a zařídili se podle toho. Protože jaké si to uděláme, takové to je. Astrologická logika říká, že vztahy nemohou být jen stoprocentně hezké. Vzájemně se dotýkáme příliš velkým množstvím různých prvků. O to větší výzva to je. Pochopit to. Přijmout to. Žít to.

Výklad horoskopu dítěte. Rodiče své dítě čtou, jsou jeho nejbližší, to je jasné. Horoskop rodičům dovolí uvidět témata dřív. To je skvělé u malinkých dětí. Dřív zachytíte signály. Pochopíte, co vám dítě samo ještě neumí říct. Víc vnímáte kontext a perspektivu. Horoskop také dovolí mít od dětí odstup. To se hodí u těch starších. Jsou prostě jiné osobnosti, jiná generace, vidí svět jinak. My rodiče je doprovázíme do dospělosti. Obdobím puberty, kdy se osamostatňují. Kdy neví, čí jsou. Tak ať to víme aspoň my a necvičí to s námi tolik.

Ze života: vykládat miminka miluju. Na ně se umím naciťovat na dálku, takže vám horoskop klidně namluvím a pošlu. Horoskopy dospívajících mne baví. Rodič si přijde stěžovat, koukneme do horoskopu dítěte a to je spokojené. Rodič šílí, že jeho dítě opustilo hokej, chodí ven s kamarády, je na počítači… Horoskop dítěte říká, že právě teď je to pro dítě to nejlepší, nejvíc se tím naučí. Rodiče to uklidní. Viděla jsem to tolikrát, že teď už se jen směju.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Jak probíhají konzultace:

Setkat se můžeme osobně v mé kanceláři na Praze 1, adresa je Jáchymova 3, případně po domluvě i ve Stodůkách, Ke Kalvárii 14, podrobnosti najdete tady. Můžeme se spojit i online na dálku přes Google Meet, kvalita výkladu tím nijak netrpí.

Dopředu si domluvíme schůzku, počítejte, že ve všední den od devíti do pěti. Napíšete mi mail na adresu eva.prokes@gmail.com, já vám obratem pošlu volné termíny. Konzultace trvají většinou hodinu a půl, záleží, co všechno vás zajímá a jak moc se budete ptát. Hodina konzultace stojí 1 800 korun. Platíte na místě podle skutečně stráveného času. Buď v hotovosti nebo vám vystavím QR kód.

Budeme si povídat, já vás provázím horoskopem, vy se ptáte, na co potřebujete. Horoskop narození je vždy výchozí, na naší první společné konzultaci to bez něj nejde. Dál budeme řešit, co je právě aktuální. Může to být cokoli: momentální dění, výhled do budoucna, podrobnosti k nějakému vztahu …

Vše nahrajeme, pozdější poslechnutí je objevnější, než se zdá. Najednou slyšíte věci, kterých jste si před tím nevšimli. Protože naše pozornost má jen určitou kapacitu. Taky často slyšíme jen to, na co jsme naladění, ostatní nevnímáme. Jak se blíží předpovězené události, znovuposlechnutí jim dává nový kontext.

Na konzultaci potřebujete znát co nejpřesnější čas svého narození. Čím přesnější čas narození, tím přesnější předpověď, vyplatí se ho dohledat. Ideálně z písemného záznamu, z alba, kartičky z porodnice, některé maminky nemají úplně spolehlivou paměť. Pokud se nezachoval, zapátrejte v porodnici nebo na matrice, jsou na to zvyklí a zařízení.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Co vám výklad horoskopu přinese:

Astrologie je cesta sebepoznání. Vykládat horoskop není totéž, jako vykládat si o počasí. Až si budeme povídat, něco to s vámi udělá. Počítejte s tím předem, abyste si to mohli co nejvíc užít.

Jsem nápomocná profese. Pomáhám lidem. Snažím se z horoskopu vytáhnout vše, co vám pomůže. Přinést nový nápad. Změnit úhel pohledu. Podívat se na sebe očima druhých. Rozhodnout se. Moje zkušenost práce s lidmi je stejně důležitá, jako samotný výklad horoskopu.

Není smyslem vás strašit. Nemusíte se ničeho bát. Zároveň nemůžu horoskop vykládat jen růžově. To bych lhala. Život takový není. Ale to, co já vidím, vám podám tak, aby vám to ukázalo cestu, navedlo, připravilo. Šetrně. My astrologové máme svoji etiku. Stejně jako ji mají lékaři nebo právníci.

Jakékoli vaše zadání je legitimní: jsem zvědavá. Tápu, nevím. Potřebuju nasměrovat. Potřebuju se rozhodnout. Mrkněte mi tady na ty dva muže. Vůbec nerozumím svému dítěti. Mám pracovní nabídku, která se neodmítá, ale nevím, jestli teď je ten správný moment.

Miluju různé klientské reakce. Krom těch klasických, objevných i takovéto: ano, to jsem věděla. Vlastně jste mi jen popsala, jak se vnímám. Ale řekla jste to strukturovaně, a to mi pomohlo utřídit myšlenky. Nebo: nebyla jsem si jistá, že taková opravdu jsem, vy jste mi to potvrdila.

Bývá to se mnou intenzivní. Když hledím do horoskopu, informace se na mne nezadržitelně sypou a já vám je vlastně jen simultánně tlumočím. Obsah ani rychlost své řeči nemám pod kontrolou. Proto je dobře, že si odnesete nahrávku.

Konzultace s vámi zůstane i potom, až ode mne odejdete. Mám klientky, které si nahrávku pouští jako seriál, po malých kouscích. Dochází jim věci. Chodí jim u toho nápady. Jen to na sebe nechávají působit. Čas, který jsme spolu strávily, ještě hodně vytěží.

Tak často se mi objednají klientky, když po letech vyloví z počítače nahrávku naší konzultace. Vy jste mi to tenkrát říkala… Já jsem si to nějak představovala… Pak jsem si to poslechla a nevěřila jsem. Vidíme se třeba po osmi letech a navážeme tam, kde jsme minule skončily.