Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Tvoření. Tvořivá síla.

Tvořím si svůj život

Svoje životy si často tvoříme, jak umíme. Něco chceme, tak za tím jdeme. Něco víme, že je správně, tak to děláme, ale většinou nás to moc nebaví. Když nevíme, tak se s někým poradíme. A když se něčeho obáváme, tak se před tím chráníme. To je logické.

Tak to funguje do doby, než získáme lepší napojení na své nitro, kontakt se sebou. Pak můžeme tvořit vědomě. Ze sebe. Následujeme své vnitřní vedení. Jdeme cestou srdce. Všechny tvůrčí profese o tom ví své. Umělci. Vizionáři. Objevitelé.

My všichni různě přepínáme mezi následováním srdce a ega. Ego je cesta strachu a chtění. Naučíme se poslouchat své srdce. Život je pak snazší. My spokojenější. Ať to zvenku vypadá jakkoliv. To nám je srdečně jedno. V tom je to osvobozující.

Program meditací:

1. Urychluji svůj osobní růst. Symbolicky budeme pracovat se svou DNA: volníme všechny staré škodlivé programy. Dáme prostor světlu a lásce. Tedy tomu nejlepšímu v nás. Je to jiný přístup k tomu, co řešíme stále. Přinese to zase jiné uvědomění.

2. Tvořím si svou budoucnost. Naučíme se tvořit si vědomě svou budoucnost. Pokud chci otevřít stavidla své tvořivé síle, je třeba si pohlídat, aby šel záměr ze srdce. Pak nám naše tvorba přinese radost a naše životní energie poroste. Vyhneme se bolesti a zklamání. Naučíme se postup.

3. Nabízím své talenty druhým. Plynule se zapojíme do procesu dávání a přijímání. Naučíme se nabízet své talenty, služby či výrobky těm správným lidem. Druhým můžeme své talenty tlačit, pak jsou často v odporu. Nebo jsme s nimi v souladu a vzájemná spolupráce nás těší.

4. Tvořím s čistým záměrem. Když chceme něčeho dosáhnout, jsme zvyklí si vytýčit cíl a pak o něj usilovat, aktivně si za ním jít. Naučíme se to i opačně. Udělat v sobě prostor, aby se v něm zrodilo, co má. To pak s důvěrou následovat, a tak tvořit. Z absolutna, nikoli z ega.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.