Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Poslání. Životní vize

Kdo jsem já – moje životní vize, kurz meditace 7/4

Každý z nás má své poslání, svůj úkol. Zní to vzletně, ale je to vlastně úplně obyčejné – znamená to žít sebe, své pravé já, své nejlepší talenty. V životě nám to přináší radost. To je přesně to, co spousta lidí hledá (a nenachází:-) – radost ze života. Navíc, ruku v ruce s radostí jde životní síla.

Když známe své poslání, máme směr a v každodenním žití se neztrácíme v detailech. Spousta drobností nám najednou dává smysl. Když přijde krize a nevidíme za horizont, nepropadáme panice. Krom toho rozum je spokojen, protože rozumí:-)

Přitom je dobré mít na paměti, že cesta je cíl. Hotovo není nikdy. Definitivně odškrtnuto budeme mít až na konci. Jenže pak už není nic:-) Leda nový začátek.

Program meditací:

1. Vize zrození: Říkám si, co k tomu ještě dodat:-) Košatá meditace, které široce nastíní naše životní poslání, co se máme naučit nového, co stávajícího máme rozvinout a v čem sami sebe překonat. Uvidíme i to, jak naše vize zrození zapadá do okolního světa.

2. Cesta za naším posláním: Nádherná meditace, která nás čistě, bez vlivu ega, povede za naším posláním. Přitom nechává prostor naší představivosti, aby nám ukázala i cesty, které by nás spontánně nenapadly. Je skvělá pro silné osobnosti, které umí chtít, jen se jim občas stane, že chtějí a sledují nesprávné cíle.

3. Z falešného já pravým já: Spousta našich vlastností k nám prostě patří, jen je nemáme správně uchopené. Dokud na nich lpíme, dokud jsou předmětem našich strachů a tužeb, jsou součástí našeho ega. Když je očistíme, mohou se stát součástí naší individuality, tedy našeho pravého já. Pak dojdou toho správného uplatnění. A nekomplikují nám život:-)

4. Dotkneme se svého pravého já: Kdo jsem já? Who am I? Jedna z nejduchovnějších otázek vůbec. Nesmírně teoretická, že. Tím pádem univerzální a ve svém účinku mimořádně silná. Pro pokročilé. Vyzkoušíme ji. Cílem není odpověď na to, kdo jsem já. Ale prožitek pravého já, odděleného od ega. Aspoň na prchavý okamžik se pokusíme dotknout své pravé podstaty.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Neděle 7. dubna 2024 od 9 do 17 hodin v meditačním centru Lotus v centru Prahy. Oficiální adresa je Dlouhá 2, ve skutečnosti je to dům na rohu Staroměstského náměstí. Podrobnosti k místu konání a dopravě najdete tady.

Cena a přihlášky: Cena kurzu je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení vaší přihlášky vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 200 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód. Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Životní vize 7/4, záloha