Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Hojnost a prosperita.

Hojnost a prosperita, kurz meditace

Budeme se otvírat hojnosti a prosperitě. Aby nám bylo dobře, abychom měli dostatek všeho, co potřebujeme, abychom měli z čeho žít a tvořit. Když chceme něco získat, jsme zvyklí hledat to ve vnějším světě kolem nás a snažit se, usilovat o to, pracovat na tom. My to budeme dělat úplně opačně. Pozornost obrátíme dovnitř, do svého nitra a vše, co máme mít, k sobě necháme přijít. Otevřeme se tomu. Dovolíme si to.

Program meditací:

1. Jaká je moje hojnost? My často nevíme, co je pro nás nejlepší. Přitom po tom toužíme. Pak jsme nespokojení. Přestaneme se srovnávat s druhými, to nás vychyluje z rovnováhy. Otevřeme se dovnitř. Neboli přestaneme podléhat egu a dáme na hlas intuice.

2. Otvírám se podpoře zvenku. Když chceme mít dostatek, nemusíme se nutně úpěnlivě snažit a o všechno se zasloužit. Stačí se otevřít, aby to k nám mohlo přijít. Což neznamená, že pro to nemusíme nic udělat. To ne. Ale vše běží víc harmonicky, potkáváme ty správní lidi a situace, abychom společně tvořili.

3. Odevzdávám se vyššímu vedení. My často nevíme, co je pro nás správně a kudy vede cesta. Protože nevidíme za horizont. Odevzdáme se vyššímu vedení. Touto a předchozí meditací se otevřeme zdrojům, které nás přesahují, tedy sféře hmoty a ducha.

4. Nabírám z oceánu hojnost. Naše ego, například potřeba být dobří a schopní, nám v tom často brání. To umí každý, jen si nabrat. Opravdu? Protože pak to znamená, že dobrovolně jdeme těžší cestou. Jen abychom sami sobě něco dokázali. Nevědomě samozřejmě.

5. Uvolňuji dávání a přijímání. Odstraníme vnitřní bloky v tom, říct si o peníze a pak je na druhé straně s důvěrou vydat. Abychom při vydělávání i utrácení cítili radost. Aby nás při tom vedlo srdce. A energie proudila.

6. Praktikuji vděčnost. Naučíme se vnímat vše, co máme a dostáváme. Nebrat to jako automatické. Tím to totiž oceňujeme. Naučíme se správně se radovat. To je vtipné, že? Správně se radovat. Ale správným radováním sami sebe sytíme a přitahujeme si ještě víc. 

7. Kolik je pro mne akorát? Pustíme, co nepotřebujeme. Uděláme místo pro nové. Jako na jaře ve skříních. Abychom měli tak akorát. Protože přebytky čehokoliv jsou jen zbytečnou zátěží. 

8. V čem spočívá úspěch? Co znamená být úspěšný? Pro mne to je žít své talenty a poslání. To, na co jsem se narodila. Háček je v tom, že mi s tím nikdo neporadí, protože každý jsme jiný. Ale je to objevné. Stát se sama sebou. Žít sebe. Je to nejvíc naplňující.

Průběh kurzu:

Zameditujeme spolu. Poznáte a narovnáte se. Téma za tématem, čakru za čakrou. Meditace jsou to nejvíc, co si odnesete. Protože uděláte změny v mysli, abyste byli uvolněnější, radostnější, spokojenější.

Budeme si povídat. Abychom porozuměli tématům jednotlivých čaker. Abychom dokázali vyhodnotit, jestli máme dané téma v harmonii nebo zablokované. Řekneme si, kde leží možná příčina a jaké jsou důsledky. Vše v našich životech je propojené. Naučíme se vidět souvislosti zase trochu jinak.

Zasdílíme výsledky meditace. Je inspirativní slyšet prožitky druhých. Přináší lepší pochopení vlastní meditace. Moje interpretace bývá nápomocná. Sdílení přináší sounáležitost v sebepoznání a odkrývání našich bloků. Pro spoustu lidí je to posilující a podporující zkušenost.

Formát:

Dvoudenní kurz. Případně čtyři půldny. Nebo osm večerů. Formát kurzu je flexibilní. Kurzy vypisuji podle zájmu. Pokud by vás zajímal, pošlete mi mail. Až vypíšu další termín, o kurzu se dozvíte mezi prvními.

Praktické informace k organizaci a průběhu kurzu najdete tady.