Site Overlay

Pobyty

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Eva Prokešová.

Představte si to… týden nebo dva jen pro sebe. Poznávání zajímavé krajiny. Poznávání sebe. Sami se sebou. Přitom ve skupině podobně naladěných lidí. Spousta odpočinku. Daleko od každodenní rutiny. Slunce. Moře. Čistá příroda. Skupina duchovně zaměřených lidí, kteří se zajímají o totéž, jako vy. Meditace, kdy děláme změny hluboko v nevědomí. Příroda nám s nimi pomůže. Aby se nám žilo lehčeji, až se vrátíme zpátky.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Maroku.

Maroko – Cesta k sobě

Na březen 2024 chystám pobyt v Maroku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na osm dní od 9. do 16. března v malé skupině osmi lidí. Zájezd stojí 29 800 korun plus letenka, momentálně kolem šesti tisíc korun. Zažijeme Marrákeš, její paláce, bazary, lázně hammam, spoustu mátového čaje, smlouvání. Pět dní budeme projíždět pouští, navštívíme oázu, projdeme se v dunách, podíváme se za nomády, přespíme v glampingových stanech. Cestu vypisuji s velkým předstihem, právě kvůli letenkám, které mohou později snadno stát trojnásobek. Podrobnosti k cestě najdete tady. Pobyt je OBSAZEN.

Fotostory z minulých pobytů

2016 Bali. 2017 Bali. Jaro 2018 Madeira. Podzim 2018 Japonsko. 2022 Maroko. 2023 Mexiko. Tam všude jsme meditovaly, poznávaly, sdílely. V plánu je další Maroko. Těším se moc!

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Proč meditační pobyty

Někdy je třeba cestovat přes půl světa, abychom našli sami sebe. Už jen to, že jsme daleko od domova, funguje. Vykořeníme se z našich zvyklostí, rozběhnutých témat, každodennosti. Získáme odstup. Kontakt s jinou kulturou a krajinou je také inspirativní. Uvědomíme si, co máme. Většinou si začneme vážit spousty věcí, které jsme do té doby považovali za automatické. Cestováním po zeměkouli se nám přetáčí horoskop. Najednou můžeme žít ještě jiný život, než doma. Tím v krátkém čase nabereme hodně životní zkušenosti. A urychlíme svůj osobní růst.