Site Overlay

Pobyty

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Eva Prokešová.

Představte si to… týden nebo dva jen pro sebe. Poznávání zajímavé krajiny. Poznávání sebe. Sami se sebou. Přitom ve skupině podobně naladěných lidí. Spousta odpočinku. Daleko od každodenní rutiny. Slunce. Moře. Čistá příroda. Skupina duchovně zaměřených lidí, kteří se zajímají o totéž, jako Vy. Meditace, kdy děláme změny hluboko v nevědomí. Příroda nám s nimi pomůže. Aby se nám žilo lehčeji, až se vrátíme zpátky.

Na rok 2023 jsem připravila cestu do Jordánska s programem Cesta k sobě a připravuji zájezd do Mexika s programem V proudu života.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Jordánsku

Jordánsko – Cesta k sobě

Na březen 2023 chystám pobyt v Jordánsku s meditačním programem Cesta k sobě. Pojedeme na osm dní od 9. do 16. března 2023, od čtvrtka do čtvrtka. Navštívíme skalní komplex Petra, užijeme si Mrtvé a Rudé moře, pobydeme na poušti. Ve skupině od šesti do devíti osob. Cesta stojí 35 900 korun plus letenka cca 7 500 korun (cena letenky se může v průběhu času měnit). Poletíme přímým letem se společností Ryanair, za čtyři hodiny jsme z Prahy v Jordánsku. O přihlášky vás poprosím do 1. února 2023. Cestu pořádám ve spolupráci s agenturou Hello Jordánsko, která se na Jordánsko se specializuje. Podrobnosti k cestě a přihlášení najdete tady.

Mexiko – V proudu života

Na listopad 2023 chystám pobyt v Mexiku s meditačním programem V proudu života. Právě teď se zájezd připravuje, až bude hotový, podrobnosti včas zveřejním. Pokud vás zajímá, můžete mi už teď poslat mail na eva.prokes@gmail.com, abyste byli mezi prvními, kdo se o cestě dozví.

Fotostory z minulých pobytů

2016 Bali. 2017 Bali. Jaro 2018 Madeira. Podzim 2018 Japonsko. 2022 Maroko. Tam všude jsme meditovaly, poznávaly, sdílely. V plánu je Jordánsko a Mexiko. Těším se moc!

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Proč meditační pobyty

Někdy je třeba cestovat přes půl světa, abychom našli sami sebe. Už jen to, že jsme daleko od domova, funguje. Vykořeníme se z našich zvyklostí, rozběhnutých témat, každodennosti. Získáme odstup. Kontakt s jinou kulturou a krajinou je také inspirativní. Uvědomíme si, co máme. Většinou si začneme vážit spousty věcí, které jsme do té doby považovali za automatické. Cestováním po zeměkouli se nám přetáčí horoskop. Najednou můžeme žít ještě jiný život, než doma. Tím v krátkém čase nabereme hodně životní zkušenosti. A urychlíme svůj osobní růst.