Site Overlay

Pobyty

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Eva Prokešová.

Představte si to… týden nebo dva jen pro sebe. Poznávání zajímavé krajiny. Poznávání sebe. Sami se sebou. Přitom ve skupině podobně naladěných lidí. Spousta odpočinku. Daleko od každodenní rutiny. Slunce. Moře. Čistá příroda. Skupina duchovně zaměřených lidí, kteří se zajímají o totéž, jako vy. Meditace, kdy děláme změny hluboko v nevědomí. Příroda nám s nimi pomůže. Aby se nám žilo lehčeji, až se vrátíme zpátky.

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyt v Mexiku.

Mexiko – V proudu života

Na podzim 2023 jsem připravila pobyt v Mexiku s meditačním programem V proudu života. Pojedeme na jedenáct dní od 28. října do 7. listopadu 2023. Cesta stojí 54 450 korun plus letenka cca 23 000 korun. Zažijeme největší mexický svátek Día de los Muertos. Vyjedeme si za mayskými památkami, koloniálními městečky a Lakadonskými indiány. Vykoupeme se v Karibiku. O přihlášky vás poprosím do 1. dubna 2023. Od šesti přihlášených osob výš se cesta uskuteční. Podrobnosti k cestě a přihlášení najdete tady.

Pobyt v Mexiku je plně obsazen. Pokud máte chuť meditovat a cestovat současně, klidně mi napište. Až budu plánovat další cestu, dozvíte se o ní mezi prvními. V roce 2024 bych ráda do Izraele. Letos v září mne ještě láká Jordánsko, pokud Ryanair nabídne přímé lety. To jsou plány, uvidíme, co z toho ve finále bude.

Fotostory z minulých pobytů

2016 Bali. 2017 Bali. Jaro 2018 Madeira. Podzim 2018 Japonsko. 2022 Maroko. Tam všude jsme meditovaly, poznávaly, sdílely. V plánu je Mexiko. Těším se moc!

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Proč meditační pobyty

Někdy je třeba cestovat přes půl světa, abychom našli sami sebe. Už jen to, že jsme daleko od domova, funguje. Vykořeníme se z našich zvyklostí, rozběhnutých témat, každodennosti. Získáme odstup. Kontakt s jinou kulturou a krajinou je také inspirativní. Uvědomíme si, co máme. Většinou si začneme vážit spousty věcí, které jsme do té doby považovali za automatické. Cestováním po zeměkouli se nám přetáčí horoskop. Najednou můžeme žít ještě jiný život, než doma. Tím v krátkém čase nabereme hodně životní zkušenosti. A urychlíme svůj osobní růst.