Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

Léčím svou vnitřní sílu, korespondenční kurz

Pluto. Když skrz nás proudí vnitřní síla, jsme v proudu života. Ve flow. Napojení na tvořivou sílu, která nás nese, a kterou přetváříme k obrazu svému. Jsme opravdoví. Intenzivně cítíme bytí.

Vnitřní síla snadno následuje ego. Něco chtít. Něčeho se bát. Pak ji ale nevědomky ovládáme, krotíme ji nebo jí podléháme. Už neproudí, jak má. Přestáváme být opravdoví. Tlačíme na sebe nebo na druhé. Abychom dosáhli svého, abychom měli věci, situace a lidi pod kontrolou.

Budeme ji čistit od ega. Aby proudila středem. Abychom ji nepoužívali ani proti sobě, ani proti druhým. Aby nám, navázaná na intuici, pomáhala zdravě tvořit.

Obsah kurzu:

Dostanete ode mne audio nahrávku úvodního teoretického bloku o vnitřní síle a účincích Pluta (v délce jedna hodina) a nahrávku meditace Léčím si svou vnitřní sílu (v délce půl hodiny).

Na svou vnitřní sílu tak získáte plastický pohled, jak racionální, tak intuitivní. Něco se o sobě dozvíte a dostanete nástroj, jak to změnit. V meditaci, prací se svou myslí. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Korespondenční kurz navazuje na seminář naživo. Ať s námi můžete být, i pokud jste zdaleka nebo se vám nehodil termín.

Jak objednat:

Je to naprosto jednoduché. Pošlete mi mail na adresu eva.prokes@gmail.com a platbu 500 korun na můj účet číslo 7102481230/5500, pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Až mi od vás dorazí platba, dostanete ode mne mail s odkazem na Úschovnu, odkud si stáhnete obě nahrávky.

Kurz astrologie, pokyn k platbě
Kurz Léčím svou vnitřní sílu koresp.