Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

Léčím svou vnitřní sílu, kurz sebepoznání 23/5

Pluto. Když skrz nás proudí vnitřní síla, jsme v proudu života. Ve flow. Napojení na tvořivou sílu, která nás nese, a kterou přetváříme k obrazu svému. Jsme opravdoví. Intenzivně cítíme bytí.

Vnitřní síla snadno následuje ego. Něco chtít. Něčeho se bát. Pak ji ale nevědomky ovládáme, krotíme ji nebo jí podléháme. Už neproudí, jak má. Přestáváme být opravdoví. Tlačíme na sebe nebo na druhé. Abychom dosáhli svého, abychom měli věci, situace a lidi pod kontrolou.

Budeme ji čistit od ega. Aby proudila středem. Abychom ji nepoužívali ani proti sobě, ani proti druhým. Aby nám, navázaná na intuici, pomáhala zdravě tvořit.

Zameditujeme a budeme u toho pozorovat naše Pluta.

Pokyny k semináři:

Termín a místo: Čtvrtek 23. května 2024 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Přihlášky a placení: Cena semináře je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky včetně meditace a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Průběh semináře: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Vnitřní síla 23/5, záloha