Site Overlay

Jak funguje společné meditování

Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Společné meditování má ve srovnání s vlastní prací na sobě nebo sledování on-line programu na dálku své nezpochybnitelné výhody:

Kolektivní energii. Energie skupiny vás do meditace vtáhne mnohem snáz. Schválně to zkuste pozorovat, že se doma – dokud nejste dostatečně rozmeditovaní – do meditací z nějakého záhadného důvodu dostáváme mnohem hůř než ve skupině.

Pravidelnost. Být zapsaný do programu a mít ho zaplacený předem znamená, že se sobě jednou za týden nebo jednou za měsíc prostě věnujete. I když máte hodně jiné práce nebo se vám zrovna nechce. Meditování tak získá ve vašem životě chtě nechtě prioritu.

Mé vedení. V meditacích zúročíte každý odblok, kterým jsem si já sama prošla. Jak si pročišťuji nevědomí – úplně stejným způsobem jako vy, jen v tom mám pár let náskok – zvyšuji si své vibrace. Z té úrovně vás pak vedu. Mělo by to být povznášející.

Meditace na ukázku

Pokud jste ještě nikdy nemeditovali nebo pokud byste rádi věděli, jak vedu své meditace, tady je jedna meditace na ukázku. Jemná meditace, uvolňuje, nalaďuje. Nic zásadního neřeší. Pomáhá nám zlehka si uklidit v nitru, napojit se na sebe a nepodléhat vlivům okolí. Pak jsme v klidu, ať se kolem nás děje cokoliv. K volnému šíření silných, hluboce transformačních meditací, které zažíváme na kurzech, mám velký respekt.