Site Overlay
Meditace. Kurzy. Konzultace. Pobyty. Happy-Mind

Eva Prokešová, průvodkyně osobní proměnou

Učím jiný pohled na svět. Jak se vyvíjet vědomě na základě radosti místo nevědomě na základě bolesti. Učím meditace, postupy, jak proniknout do nitra, za myšlenky, do nevědomí. Tam čistíme bloky, vytěsněná témata a nasloucháme intuici, hlasu našeho srdce. Na kurzech spolu uděláme první kroky, opakováním meditací doma si svá témata pročistíte do hloubky a napojíte se lépe na své nitro.

Předávám nástroje. Práci na sobě za nás nikdo neudělá. Je toho tolik, co jsme si uvnitř sebe za život nastřádali a co teď toužíme změnit. Na to byste potřebovali mnoho terapeutických sezení. Místo toho můžete vzít svůj život do svých rukou a občas, ideálně pravidelně, meditovat. Pak budete snáze v kontaktu sami se sebou, nebudou vás rušit nevědomá témata.

Nikomu neslibuji, že za něj vyřeším jeho život. Protože to není smyslem. Nejspíš nebudu ani umět odpovědět na všechny vaše otázky a rozhodování. Ale naučím vás, jak si na ně odpovědět sami. Tak, že se zeptáte svého srdce. Pak vás každá životní situace povede k vám samým. V tom je jejich smysl. Poznat se. Sami si tvořit svůj život. Co nejvíc vědomě.

Mám co předávat. Postupně jsem sama svým osobním vývojem dospěla z manažerské pozice v korporaci, kde jsem naplňovala své ambice, přes astrologii, které umí témata skvěle pojmenovat, ale neumí pomoci s jejich řešením, až k meditacím. Meditace jsou součástí mého každodenního života, osobního i pracovního. Co mám u sebe nastudováno a odžito, předávám. Meditace vedu z úrovně mého vlastního napojení. To je v duchovním světě ten největší kredit.

V životě se mi dějí věci racionální myslí nepochopitelné. Jedna za všechny: ve dvaceti jsem v meditaci viděla, že budu účinkovat v televizi. Ve čtyřiceti se mi to opravdu stalo, sedm let jsem pravidelně hostovala. To přeci nejde vymyslet hlavou. Nebo ano? A znamená to, že jsou naše životy předem nalinkované? Všechny tyto moje iracionální zážitky poctivě zkoumám a učím se z nich. Na to učitelé nejsou. Já na nich mohu vyrůst. A své poznání předávat dál.