Site Overlay
Sebepoznání Happy-Mind. Meditace, horoskopy, astrologie.

Britští royals. Co právě teď žijí, kurz astrologie 31/7

Britská královská rodina. Ta, která na očích celému světu žije své příběhy, v dobrém i ve zlém. Můžeme je drbat, hodnotit, kritizovat. Nebo si z jejich příběhů, reakcí a postojů odnést poznání a poučení pro své životy. Protože na nich vidíme především své projekce.

Podíváme se na to astrologicky. Abychom dostali feeling, kontext. Chápali, co se jednotliví členové rodiny mají naučit. Jak aktuální dění rozehrává dispozice jejich horoskopů narození. Abychom rozuměli, co se tam právě teď děje. Chápali tu obrovskou zátěž. A popřemýšleli, co bude.

Průběh semináře:

Podíváme se na tranzity a sekundární direkce v horoskopech členů královské rodiny (král Karel III., královna Camilla, William, princ z Walesu, Kate, princezna z Walesu, podle času třeba i princ Harry, u kterého můžeme navíc zkoumat relokovaný horoskop) a Velké Británie. Zamyslíme se nad situací na nebi, co se děje tam.

V krátkém čase tak nabereme obrovskou zkušenost s vykládáním dění v horoskopu, tedy tranzitů a sekundárních direkcí. Pochopíme provázanost horoskopů v rámci jedné rodiny. To je vzácné, druhý takový příklad se známými časy narození asi na světě není.

Téma semináře v nás vždycky vnitřně rezonuje, zažila jsem to tolikrát, že o tom nemám pochyb. Je dobré počítat s tím, že spolu s britskou královskou rodinou budeme prožívat jejich aktuální bolest. Večer podle toho budeme vypadat, ale povede nás to (tedy aspoň mne) k přijetí.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Středa 31. července 2024 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Tento seminář můžete mít i korespondenční formou. Den po semináři ode mne dostanete veškeré horoskopy plus audionahrávky, cena je 1 100 korun.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie, pokyn k platbě
Kurz Královská rodina 31/7, záloha