Site Overlay
Sebepoznání Happy-Mind. Meditace, horoskopy, astrologie.

Práce jako téma v horoskopu, kurz astrologie 27/8

Na jaké povolání jsem se narodila? Jak vypadá můj pracovní den? Jaké své vlohy při výkonu své profese uplatním? Jaké lidi budu potkávat v práci: kolegy, nadřízené, podřízené, klienty? Co peníze: moje vlastní i cizí, vypůjčené. První mi utvářejí hodnotový žebříček, druhé mne učí se nebát. Jak vypadají vlohy k tomu, být OSVČ nebo šéf?

Budeme z toho čerpat i inspiraci pro sebe: jak jsem vnímala své nadřízené, taková budu jednou sama, pokud se do té pozice dostanu. Nejde z toho jen tak vystoupit, podřízenost a nadřízenost jsou v jiných sektorech horoskopu. Nebo: cizí peníze, tedy půjčky nebo peníze partnera, otvírají strachy. Přinášejí možnosti a příležitosti, ale dostojíme splacení? Budeme závislí? Je zajímavé si to uvědomit.

Syntéza je největší astrologické umění. Najít v horoskopu všechny prvky k danému tématu a smysluplně je vyložit. Umět rozlišit podstatné od nepodstatného. Vidět opakující se prvky a chápat, že ukazují na podstatné rysy naší osobnosti.

Každý jsme individualita, jedinečná, pestrá, zajímavá osobnost. Naše horoskopy to odrážejí. Naučíme se to přečíst.

Průběh semináře:

K tématu jsem sestavila přehledný pracovní arch, naučím vás s ním pracovat a odnesete si ho s sebou. Usnadní vám práci, než se pro vás syntéza té které oblasti horoskopu stane rutinní záležitostí.

Vykládat budeme horoskopy kohokoli, kdo vás zajímá. Pro mne je důležité jedině to, abyste dotyčnou osobu znali osobně a mohli druhým dávat zpětnou vazbu.

Každý bude mít cca půl hodiny individuálního času pro svůj výklad podle nějaké (libovolné) části pracovního archu. Celý pravděpodobně v půl hodině nestihneme.

Pokyny ke kurzu:

Termín a místo: Úterý 27. srpna 2024 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Přihlášky a placení: Cena kurzu je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Materiály: Na semináři na Vás budou čekat vytištěné horoskopy. Můžete si s sebou vzít i svůj notebook, ale není podmínkou.

Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se v klidu doma mohli ke všemu vrátit. A aby si ti, kdo si chtějí užívat výklad, nemuseli dělat poznámky.

Kurz astrologie, pokyn k platbě
Kurz Práce v horoskopu 27/8, záloha