Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

Jsem součástí celku, kurz sebepoznání 21/3

Neptun. Jsem kapkou i mořem, individualitou i součástí všeho. Čeho, to si dosaďte podle svého: lidstva, humanity, vesmíru. Když překročíme svůj stín, tvoříme napojení na své srdce a čistou lásku v něm.

V takové chvíli jde ego stranou a náš úmysl je čistý. Výsledky jsou najednou nedůležité. Jde o čisté bytí v přítomnosti. Společně sdílený prožitek čistoty a lásky.

Zameditujeme na to. U toho budeme ve svých horoskopech sledovat postavení Neptunu.

Pokyny k semináři:

Termín a místo: Čtvrtek 21. března 2024 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Přihlášky a placení: Cena semináře je 2 300 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 300 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky včetně meditace a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Průběh semináře: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Součástí celku 21/3, záloha