Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

Jsem součástí celku

Neptun. Jsem kapkou i mořem, individualitou i součástí všeho. Čeho, to si dosaďte podle svého: lidstva, humanity, vesmíru. Když překročíme svůj stín, tvoříme napojení na své srdce a čistou lásku v něm.

V takové chvíli jde ego stranou a náš úmysl je čistý. Výsledky jsou najednou nedůležité. Jde o čisté bytí v přítomnosti. Společně sdílený prožitek čistoty a lásky.

Zameditujeme na to. U toho budeme ve svých horoskopech sledovat postavení Neptunu.

Pokyny k semináři:

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Průběh semináře: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.