Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

V čem jsem po mámě, kurz sebepoznání 21/9

Luna. Astrologická logika říká, že ženská část naší osobnosti je z velké části po mámě. Tedy naše základní emocionalita, vnitřní vývoj, spokojenost. Taky každodennost. Péče a mateřství. Žaludek a strachy v něm.

Pokud toužíme být samy spokojené, je dobré vnitřně přijmout mámu takovou, jaká je. Přitom ji můžeme vídat nebo taky ne. Jinak samy sebe, svou část, Lunu, nepřijímáme. Odráží se to například v našem vlastním mateřství. Nebo utíkáme do práce, na bezpečné mužské teritorium.

V meditaci se podíváme, co máme po mámě. To hezké si ponecháme, to bolavé vrátíme nebo společně zlikvidujeme.

Pokyny k semináři:

Termín a místo: Čtvrtek 21. září 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Přihlášky a placení: Cena semináře je 2 200 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 200 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky včetně meditace a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Já po mámě 21/9, záloha