Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

V čem jsem po mámě, kurz sebepoznání

Luna. Astrologická logika říká, že ženská část naší osobnosti je z velké části po mámě. Tedy naše základní emocionalita, vnitřní vývoj, spokojenost. Taky každodennost. Péče a mateřství. Žaludek a strachy v něm.

Pokud toužíme být samy spokojené, je dobré vnitřně přijmout mámu takovou, jaká je. Přitom ji můžeme vídat nebo taky ne. Jinak samy sebe, svou část, Lunu, nepřijímáme. Odráží se to například v našem vlastním mateřství. Nebo utíkáme do práce, na bezpečné mužské teritorium.

V meditaci se podíváme, co máme po mámě. To hezké si ponecháme, to bolavé vrátíme nebo společně zlikvidujeme.

Pokyny k semináři:

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Průběh semináře: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.