Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

V čem jsem po tátovi

Slunce. Naše radost, seberealizace. Tvořivost a naplněnost. Základní životní strategie. Srdce na pravém místě. To vše se učíme od táty. Tam, kde jsou ženy víc pečující, vztahové a emocionální, si muži umí uchovat radost. Zůstávají pořád těmi malými kluky.

Slunce je absolutní základ naší vlastní osobnosti. Jak jsme se cítily přijímané tátou? Mohly jsme u toho zůstat samy sebou? Nádhernou zářivou osobností? Pokud ano, neseme si to do dospělosti. Radost, hravost, seberealizaci. Pokud ne, hrozí nám model poslušné holčičky, podléhání tlaku, vyhoření.

V meditaci se podíváme, co máme po tátovi. To hezké si ponecháme, to bolavé vrátíme nebo společně zlikvidujeme.

Pokyny k semináři:

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Průběh semináře: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.