Site Overlay
Kurz astrologie a meditace Happy-Mind

V čem jsem po tátovi, kurz sebepoznání 23/11

Slunce. Naše radost, seberealizace. Tvořivost a naplněnost. Základní životní strategie. Srdce na pravém místě. To vše se učíme od táty. Tam, kde jsou ženy víc pečující, vztahové a emocionální, si muži umí uchovat radost. Zůstávají pořád těmi malými kluky.

Slunce je absolutní základ naší vlastní osobnosti. Jak jsme se cítily přijímané tátou? Mohly jsme u toho zůstat samy sebou? Nádhernou zářivou osobností? Pokud ano, neseme si to do dospělosti. Radost, hravost, seberealizaci. Pokud ne, hrozí nám model poslušné holčičky, podléhání tlaku, vyhoření.

V meditaci se podíváme, co máme po tátovi. To hezké si ponecháme, to bolavé vrátíme nebo společně zlikvidujeme.

Pokyny k semináři:

Termín a místo: Čtvrtek 23. listopadu 2023 od 9 do 17 hodin na adrese Ke Kalvárii 14, Praha 5 – Stodůlky. Podrobnosti k dopravě a místu konání najdete tady.

Seminář je kombinovaný, meditačně astrologický. Na úvod semináře zameditujeme. Po zbytek dne budeme sdílet průběh meditace každého z přítomných, s horoskopem v ruce. Náš pohled na věc tak bude plastický, jak intuitivní, tak racionální. Na seminář je potřeba alespoň základní znalost astrologie na úrovni ročního kurzu.

Přihlášky a placení: Cena semináře je 2 200 korun. Přihlášky mi posílejte mailem na adresu eva.prokes@gmail.com. Jako závazné potvrzení Vaší přihlášky Vás poprosím o zálohu 1 100 korun nebo rovnou celou platbu 2 200 korun na můj účet číslo 7102481230/5500. Pro usnadnění platby dole připojuji QR kód.

Doplatek mi můžete buď před kurzem poslat na účet nebo zaplatit v hotovosti na místě. Týden před seminářem Vám ode mne přijdou mailem organizační pokyny jako připomenutí, že se seminář blíží.

Pokud byste se z nějakého důvodu nemohli semináře zúčastnit, nechám si 50 % platby a za to ode mne dostanete audionahrávky včetně meditace a horoskopy. To je myslím oboustranně fér.

Průběh seminářů: Semináře probíhají v malých skupinách, aby měl každý dostatek prostoru pro své sdílení, pro svůj horoskop. Počítejte s dvaceti minutami individuálního času pro každého z vás.

Materiály: Na semináři na Vás bude čekat sada vytištěných horoskopů všech zúčastněných. Po semináři ode mne dostanete nahrávky z celého dne, abyste se mohli doma v klidu ke všemu vrátit.

Kurz meditace, pokyny k platbě
Kurz Já po tátovi 23/11, záloha